Volvo Europe i Continental Truck Tires przedłużają współpracę

C

14-04-2010

  Producent pojazdów przemysłowych Volvo Group Europe i Continental Truck Tires przedłużyły umowę na dostawę opon o trzy lata do 2012 r. Continental pozostanie dostawcą oryginalnego wyposażenia dla pojazdów ciężarowych wszystkich marek należących do Volvo Group Europe. Umowa na lata 2010-2012 została właśnie podpisana. . W przyszłości klienci nadal nie będą musieli dopłacać za wyposażenie swoich pojazdów w opony Continental. - To świetna baza dla dalszego zwiększania naszego udziału w rynku Volvo Group oraz naszej silnej pozycji w branży pierwszego wyposażenia w Europie - twierdzi zadowolony Markus Junk, Kierownik ds. Globalnych Kluczowych Klientów OE/Truck Tires w Continental Commercial Vehicle Tires.

 

Producent pojazdów przemysłowych Volvo Group Europe i Continental Truck Tires przedłużyły umowę na dostawę opon o trzy lata do 2012 r.


PROMOCJA

PROMOCJA

Continental pozostanie dostawcą oryginalnego wyposażenia dla pojazdów ciężarowych wszystkich marek należących do Volvo Group Europe. Umowa na lata 2010-2012 została właśnie podpisana.
.
W przyszłości klienci nadal nie będą musieli dopłacać za wyposażenie swoich pojazdów w opony Continental. – To świetna baza dla dalszego zwiększania naszego udziału w rynku Volvo Group oraz naszej silnej pozycji w branży pierwszego wyposażenia w Europie – twierdzi zadowolony Markus Junk, Kierownik ds. Globalnych Kluczowych Klientów OE/Truck Tires w Continental Commercial Vehicle Tires.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C