Volvo Trucks uruchamia portal Worldtrucker w polskiej wersji językowej

C

17-09-2010

Pod koniec ubiegłego roku, Volvo Trucks uruchomiła, w szwedzkiej wersji językowej, nowy, dedykowany kierowcom i wszystkim entuzjastom samochodów ciężarowych portal społecznościowy pod nazwą WORLDTRUCKER. Od końca sierpnia br., portal funkcjonuje również w polskiej wersji językowej. WORLDTRUCKER (www.worldtrucker.com) to projekt korporacyjny Volvo Trucks, zapoczątkowany pod koniec ubiegłego roku w Szwecji. W chwili obecnej portal funkcjonuje również w wersjach: włoskiej, holenderskiej, angielskiej i niemieckiej, a kolejne rynki dołączą do niego najprawdopodobniej już w czwartym kwartale br. WORLDTRUCKER jest udostępniany przez Volvo Trucks wszystkim entuzjastom oraz kierowcom samochodów ciężarowych na świecie, bez względu na markę pojazdu, jaką preferują i samochód ciężarowy, jakim jeżdżą. Założeniem, jakie przyświecało twórcom WORLDTRUCKER-a, było utworzenie największej na świecie internetowej społeczności kierowców i entuzjastów pojazdów ciężarowych. Fakt ten pokazuje jednocześnie, jak dużą rolę firma przywiązuje do kwestii związanych z funkcjonowaniem tego rodzaju społeczności również w świecie trakerów. Posiadając własny profil w Worldtruckerze, jego użytkownik zyskuje możliwość korzystania ze wszystkich jego funkcjonalności (dodawanie zdjęć, wyszukiwanie i dodawanie znajomych, tworzenie grup, dodawanie wątków w zaproponowanych tematach na forum, etc.). Więcej szczegółów dotyczących projektu WORLDTRUCKER znajduje się na portalu.   Pomocnym może okazać się też Przewodnik po Portalu, który znajduje się pod adresem: http://www.worldtrucker.com/pl/Editorial/Take-the-tour/Quick-Guide/.  

Pod koniec ubiegłego roku, Volvo Trucks uruchomiła, w szwedzkiej wersji językowej, nowy, dedykowany kierowcom i wszystkim entuzjastom samochodów ciężarowych portal społecznościowy pod nazwą WORLDTRUCKER. Od końca sierpnia br., portal funkcjonuje również w polskiej wersji językowej.


WORLDTRUCKER (www.worldtrucker.com) to projekt korporacyjny Volvo Trucks, zapoczątkowany pod koniec ubiegłego roku w Szwecji. W chwili obecnej portal funkcjonuje również w wersjach: włoskiej, holenderskiej, angielskiej i niemieckiej, a kolejne rynki dołączą do niego najprawdopodobniej już w czwartym kwartale br.

PROMOCJA

PROMOCJA


WORLDTRUCKER jest udostępniany przez Volvo Trucks wszystkim entuzjastom oraz kierowcom samochodów ciężarowych na świecie, bez względu na markę pojazdu, jaką preferują i samochód ciężarowy, jakim jeżdżą.


Założeniem, jakie przyświecało twórcom WORLDTRUCKER-a, było utworzenie największej na świecie internetowej społeczności kierowców i entuzjastów pojazdów ciężarowych. Fakt ten pokazuje jednocześnie, jak dużą rolę firma przywiązuje do kwestii związanych z funkcjonowaniem tego rodzaju społeczności również w świecie trakerów.


Posiadając własny profil w Worldtruckerze, jego użytkownik zyskuje możliwość korzystania ze wszystkich jego funkcjonalności (dodawanie zdjęć, wyszukiwanie i dodawanie znajomych, tworzenie grup, dodawanie wątków w zaproponowanych tematach na forum, etc.).


Więcej szczegółów dotyczących projektu WORLDTRUCKER znajduje się na portalu.

 

Pomocnym może okazać się też Przewodnik po Portalu, który znajduje się pod adresem: http://www.worldtrucker.com/pl/Editorial/Take-the-tour/Quick-Guide/.


 


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C