Waberer’s wyposaża kolejne 100 pojazdów w systemy telematyczne od Omnitracs

C

19-09-2013

Po raz kolejny Omnitracs umożliwia wzrost produktywności oraz usprawnienia operacyjne jednej z wiodących węgierskich firm transportowych.     Jeden z największych przewoźników drogowych w Europie, firma Waberer's International Pte. Co., w miarę systematycznego rozwoju zainwestowała w zakup kolejnych 100 ciągników siodłowych marek DAF, MAN i Volvo. Zadowolenie z dotychczasowej współpracy z Omnitracs, jak również zdecydowana poprawa w zakresie wydajności pojazdów i kierowców zadecydowały o rozszerzeniu współpracy. Obecnie firma Waberer's wyposaża nowo zakupione pojazdy w rozwiązania do zarządzania flotą od Omnitracs.   Korzystając z komputerów pokładowych OmniExpress w połączeniu z danymi z tachografów cyfrowych w pojazdach, firma Waberer's jest w stanie na bieżąco zdanie monitorować działania kierowców oraz stan pojazdów. System OmniExpress pobiera najistotniejsze informacje o aktualnej lokalizacji pojazdu, zachowaniach i stylu jazdy kierowcy, a także dane dotyczące zużycia paliwa, po czym przesyła je do zabezpieczonego centrum danych Omnitracs. Stąd informacje udostępniane są managerom floty Waberer's za pośrednictwem portalu internetowego FleetVisor.   System Omnitracs pomaga firmie Waberer's w optymalizacji wszystkich procesów oraz usprawnia obsługę klientów firmy. Rozwiązanie dostarcza informacje o lokalizacji pojazdów i przebiegu realizowanych zleceń, pozwalając klientom firmy Waberer's na bieżąco śledzić załadunki/rozładunki oraz szacowane czasy dostaw. Platforma internetowa Fleetvisor jest w pełni zintegrowana z systemem TMS używanym przez firmę Waberer's, dzięki czemu możliwe jest usprawnienie wydajności w zakresie pracy administracji i działań związanych bezpośrednio z zarządzaniem flotą i zleceniami. Pracownicy w back-office mają codzienny dostęp do danych o wykorzystaniu floty, statusie realizowanych zleceń, zużyciu paliwa, jak również informacji związanych z czasem jazdy i pracą kierowców. Informacje te są przedstawiane w postaci spersonalizowanych wykresów i tabel oraz pozwalają na ustawianie dodatkowych kryteriów w dowolnym momencie. Dzięki temu dział planowania może monitorować flotę z różnych perspektyw i analizować różnorodne zmienne, odpowiednio dostosowując planowane zlecenia.   O firmie Waberer's International Pte.Co.   Waberer's International Pte. Co. jest jednym z wiodących operatorów logistycznych w Centralnej i Wschodniej Europie, jak również jednym z największych przewoźników w transporcie drogowym. Obroty firmy w 2012 roku sięgały 337,5 mln EUR. Waberer's operuje flotą 3000 zestawów, realizując ponad ćwierć miliona transportów całopojazdowych do krajów w całej Europie. Wysokiej jakości usługi świadczone przez firmę obejmują wszystkie etapy procesu logistycznego od transportu drogowego, przez magazynowanie do napraw pojazdów. Spółki zależne firmy obsługują głównie zlecenia w Polsce, Niemczech, Rumunii i na Słowacji. Omnitracs Europe www.omnitracs.eu/pl

wabbersPo raz kolejny Omnitracs umożliwia wzrost produktywności oraz usprawnienia operacyjne jednej z wiodących węgierskich firm transportowych.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

Jeden z największych przewoźników drogowych w Europie, firma Waberer’s International Pte. Co., w miarę systematycznego rozwoju zainwestowała w zakup kolejnych 100 ciągników siodłowych marek DAF, MAN i Volvo. Zadowolenie z dotychczasowej współpracy z Omnitracs, jak również zdecydowana poprawa w zakresie wydajności pojazdów i kierowców zadecydowały o rozszerzeniu współpracy. Obecnie firma Waberer’s wyposaża nowo zakupione pojazdy w rozwiązania do zarządzania flotą od Omnitracs.

 

Korzystając z komputerów pokładowych OmniExpress w połączeniu z danymi z tachografów cyfrowych w pojazdach, firma Waberer’s jest w stanie na bieżąco zdanie monitorować działania kierowców oraz stan pojazdów. System OmniExpress pobiera najistotniejsze informacje o aktualnej lokalizacji pojazdu, zachowaniach i stylu jazdy kierowcy, a także dane dotyczące zużycia paliwa, po czym przesyła je do zabezpieczonego centrum danych Omnitracs. Stąd informacje udostępniane są managerom floty Waberer’s za pośrednictwem portalu internetowego FleetVisor.

 

System Omnitracs pomaga firmie Waberer’s w optymalizacji wszystkich procesów oraz usprawnia obsługę klientów firmy. Rozwiązanie dostarcza informacje o lokalizacji pojazdów i przebiegu realizowanych zleceń, pozwalając klientom firmy Waberer’s na bieżąco śledzić załadunki/rozładunki oraz szacowane czasy dostaw. Platforma internetowa Fleetvisor jest w pełni zintegrowana z systemem TMS używanym przez firmę Waberer’s, dzięki czemu możliwe jest usprawnienie wydajności w zakresie pracy administracji i działań związanych bezpośrednio z zarządzaniem flotą i zleceniami. Pracownicy w back-office mają codzienny dostęp do danych o wykorzystaniu floty, statusie realizowanych zleceń, zużyciu paliwa, jak również informacji związanych z czasem jazdy i pracą kierowców. Informacje te są przedstawiane w postaci spersonalizowanych wykresów i tabel oraz pozwalają na ustawianie dodatkowych kryteriów w dowolnym momencie. Dzięki temu dział planowania może monitorować flotę z różnych perspektyw i analizować różnorodne zmienne, odpowiednio dostosowując planowane zlecenia.

 

O firmie Waberer’s International Pte.Co.

 

Waberer’s International Pte. Co. jest jednym z wiodących operatorów logistycznych w Centralnej i Wschodniej Europie, jak również jednym z największych przewoźników w transporcie drogowym. Obroty firmy w 2012 roku sięgały 337,5 mln EUR. Waberer’s operuje flotą 3000 zestawów, realizując ponad ćwierć miliona transportów całopojazdowych do krajów w całej Europie. Wysokiej jakości usługi świadczone przez firmę obejmują wszystkie etapy procesu logistycznego od transportu drogowego, przez magazynowanie do napraw pojazdów. Spółki zależne firmy obsługują głównie zlecenia w Polsce, Niemczech, Rumunii i na Słowacji.

Omnitracs Europe

www.omnitracs.eu/pl

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C