Wakacyjne promocje VB Leasing dla transportu

C

25-04-2013

  Od kwietnia klienci podpisujący z VB Leasing umowy leasingu na finansowanie środków transportu (m.in. samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep oraz autobusów) lub umowy pożyczki, których zabezpieczeniem będzie pojazd, mogą skorzystać z promocji, dzięki której spłata pierwszej raty kapitałowej leasingu lub pożyczki jest odroczona o 5 miesięcy.   Natomiast przedsiębiorcy wybierający finansowanie maszyn budowlanych mogą liczyć na 3-miesięczne "wakacje od rat".    VB Leasing to lider branży transportu ciężkiego - w 2012 roku jej umowy na finansowanie środków transportu opiewały na ponad 564 miliony złotych, co według raportu Związku Polskiego Leasingu okazało się najlepszym wynikiem na polskim rynku. Spółka jest również liderem w liczbie sfinansowanych naczep i przyczep.   Finansowanie środków transportu - "5 miesięcy wakacji od rat" W ramach promocji  przez pierwszy okres trwania umowy klient VB Leasing poniesie jedynie koszty odsetek.   - Odroczenie płatności to świetne rozwiązanie na przykład dla osób planujących w swoim budżecie większe wydatki w okresie letnim. Środek transportu może być użytkowany już teraz, a pierwsze raty kapitałowe nasz Klient zacznie spłacać dopiero za pięć miesięcy - wyjaśnia Waldemar Topiński, Dyrektor Departamentu Transportu i Maszyn Budowlanych VB Leasing. Promocja obejmuje m.in. finansowanie samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep, przyczep, chłodni, wywrotek i autobusów. Finansowanie maszyn budowlanych - "3 miesiące wakacji od rat" Podobnie atrakcyjną ofertą objęte są również maszyny budowlane. W tym przypadku "wakacje od rat" mogą trwać trzy miesiące. - Z promocji mogą skorzystać firmy z sektora MŚP, jak i klienci korporacyjni - dodaje dyrektor. Promocja obejmuje m.in. finansowanie koparek, walców drogowych, spycharek, kruszarek, ubijaków, zagęszczarek i innych maszyn dla branży budowlanej. Parametry oferty: waluty: PLN, EUR raty równe, degresywne, sezonowe lub inne w zależności od charakteru działalności wnioskodawcy opłata wstępna od 10% czas trwania umowy od 24 do 72 miesięcy   Dodatkowe korzyści to atrakcyjne stawki ubezpieczenia (np. zniżki na AC) oraz możliwość finansowania maszyn używanych. Przedsiębiorcy mogą także skorzystać z oferty pożyczki dedykowanej dla branży transportowej i budowlanej.  

 

vbleasingOd kwietnia klienci podpisujący z VB Leasing umowy leasingu na finansowanie środków transportu (m.in. samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep oraz autobusów) lub umowy pożyczki, których zabezpieczeniem będzie pojazd, mogą skorzystać z promocji, dzięki której spłata pierwszej raty kapitałowej leasingu lub pożyczki jest odroczona o 5 miesięcy.

PROMOCJA

PROMOCJA 

Natomiast przedsiębiorcy wybierający finansowanie maszyn budowlanych mogą liczyć na 3-miesięczne “wakacje od rat”.

  

VB Leasing to lider branży transportu ciężkiego – w 2012 roku jej umowy na finansowanie środków transportu opiewały na ponad 564 miliony złotych, co według raportu Związku Polskiego Leasingu okazało się najlepszym wynikiem na polskim rynku. Spółka jest również liderem w liczbie sfinansowanych naczep i przyczep.

 

Finansowanie środków transportu – “5 miesięcy wakacji od rat”

W ramach promocji  przez pierwszy okres trwania umowy klient VB Leasing poniesie jedynie koszty odsetek.

 

– Odroczenie płatności to świetne rozwiązanie na przykład dla osób planujących w swoim budżecie większe wydatki w okresie letnim. Środek transportu może być użytkowany już teraz, a pierwsze raty kapitałowe nasz Klient zacznie spłacać dopiero za pięć miesięcy – wyjaśnia Waldemar Topiński, Dyrektor Departamentu Transportu i Maszyn Budowlanych VB Leasing.


Promocja obejmuje m.in. finansowanie samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep, przyczep, chłodni, wywrotek i autobusów.


Finansowanie maszyn budowlanych – “3 miesiące wakacji od rat”

Podobnie atrakcyjną ofertą objęte są również maszyny budowlane. W tym przypadku “wakacje od rat” mogą trwać trzy miesiące. – Z promocji mogą skorzystać firmy z sektora MŚP, jak i klienci korporacyjni – dodaje dyrektor.


Promocja obejmuje m.in. finansowanie koparek, walców drogowych, spycharek, kruszarek, ubijaków, zagęszczarek i innych maszyn dla branży budowlanej.


Parametry oferty:

  • waluty: PLN, EUR
  • raty równe, degresywne, sezonowe lub inne w zależności od charakteru działalności wnioskodawcy
  • opłata wstępna od 10%
  • czas trwania umowy od 24 do 72 miesięcy

 

Dodatkowe korzyści to atrakcyjne stawki ubezpieczenia (np. zniżki na AC) oraz możliwość finansowania maszyn używanych. Przedsiębiorcy mogą także skorzystać z oferty pożyczki dedykowanej dla branży transportowej i budowlanej.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C