Wandalex wygrał konkurs na dostawy urządzeń

C

29-09-2014

Z przyjemnością informujemy, że Wandalex SA na mocy zawartego z firmą Amazon Fulfillment Poland kontraktu, został dostawcą urządzeń transportowych do pracy w gospodarce magazynowej tego globalnego giganta sprzedaży internetowej.           Przedmiotem zamówienia są wózki wewnątrzmagazynowe marki Crown - światowego lidera innowacji i jakości. Stanowią ważne ogniwa sprawności operacyjnej w obszarze logistyki. Innowacyjne i wielokrotnie nagradzane narzędzia do składowania towarów na wysokim poziomie i płynnego ich przemieszczania.   W uruchamianych od września 2014 roku centrach dystrybucyjnych w Sadach koło Poznania, Bielanach Wrocławskich i kolejnych lokalizacjach, zatrudnienie ma znaleźć 12 tysięcy osób, które zostaną wyposażone w najwyższej klasy urządzeniausprawniające ich pracę – począwszy od wózków paletowych z napędem elektrycznym po wózki do kompletacji, a także reachtrucki, holowniki i wózki z przeciwwagą. Umowa z Amazon Fulfillment Poland uwzględnia dostawę maszyn i obsługę serwisową. Dla przypomnienia: Amazon to amerykańska spółka z siedzibą w Seattle, która prowadzi sieć sprzedaży wysyłkowej, zatrudnia na całym świecie ponad 117 tys. osób. Na początku istnienia Amazon był księgarnią internetową. Następnie jego asortyment poszerzył się m.in. o takie artykuły jak: DVD, muzyka, sprzęt komputerowy, elektronika, meble, towary spożywcze i wiele innych. Obecnie to największa na świecie firma e-commerce.

Wandalex logoZ przyjemnością informujemy, że Wandalex SA na mocy zawartego z firmą Amazon Fulfillment Poland kontraktu, został dostawcą urządzeń transportowych do pracy w gospodarce magazynowej tego globalnego giganta sprzedaży internetowej.

 

 

 

 

 

Przedmiotem zamówienia są wózki wewnątrzmagazynowe marki Crown – światowego lidera innowacji i jakości. Stanowią ważne ogniwa sprawności operacyjnej w obszarze logistyki. Innowacyjne i wielokrotnie nagradzane narzędzia do składowania towarów na wysokim poziomie i płynnego ich przemieszczania.

 

W uruchamianych od września 2014 roku centrach dystrybucyjnych w Sadach koło Poznania, Bielanach Wrocławskich i kolejnych lokalizacjach, zatrudnienie ma znaleźć 12 tysięcy osób, które zostaną wyposażone w najwyższej klasy urządzenia
usprawniające ich pracę – począwszy od wózków paletowych z napędem elektrycznym po wózki do kompletacji, a także reachtrucki, holowniki i wózki z przeciwwagą.

Umowa z Amazon Fulfillment Poland uwzględnia dostawę maszyn i obsługę serwisową.

Dla przypomnienia: Amazon to amerykańska spółka z siedzibą w Seattle, która prowadzi sieć sprzedaży wysyłkowej, zatrudnia na całym świecie ponad 117 tys. osób. Na początku istnienia Amazon był księgarnią internetową. Następnie jego asortyment poszerzył się m.in. o takie artykuły jak: DVD, muzyka, sprzęt komputerowy, elektronika, meble, towary spożywcze i wiele innych. Obecnie to największa na świecie firma e-commerce.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C