WConnecta Frankfurt 2017 już w październiku – ruszyły zapisy

C

21-06-2017

W październiku 2017 r. odbędzie się międzynarodowe spotkanie dla europejskich firm, zajmujących się transportem drogowym rzeczy - WConnecta Frankfurt 2017. Zapisy na najbliższą edycję imprezy zostały już otwarte.

W październiku 2017 r. odbędzie się międzynarodowe spotkanie dla europejskich firm, zajmujących się transportem drogowym rzeczy – WConnecta Frankfurt 2017. Zapisy na najbliższą edycję imprezy zostały już otwarte.

Organizatorzy przewidują uczestnictwo 400 profesjonalistów, którzy pragną powiększyć swoją sieć zaufanych partnerów. Po 7 edycjach, WConnecta materializuje ducha współpracy, którym żyje się na co dzień na giełdzie ładunków, udostępniając fizyczny obszar do szukania nowych możliwości biznesowych. Kluczem do sukcesu jest format Poprzez rundy speed networking, podczas których każdy uczestnik przeprowadza siedmiominutowe rozmowy z potencjalnymi partnerami, można położyć podwaliny pod przyszłą współprace w ciągu zaledwie jednego dnia. To praca, którą dział handlowy wykonuje miesiącami.

WConnecta jest inicjatywą fundacji WTransnet, która mając na celu dynamizację i pomoc firmom transportowym w wykorzystaniu ich potencjału, organizuje spotkania w stu procentach nakierowane na znalezienie rzetelnych partnerów biznesowych z sektora, gdzie bezpieczeństwo i profesjonalizm są sprawa nadrzędną.

Data: 6 październik 2017
Miejsce: SHERATON AIRPORT HOTEL FRANKFURT
Zapisy: http://www.wconnecta.com/pl/zapisz-sie-teraz/

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C