Webfleet Europejskią Firmą Telematyczną Roku 2022

C

19-01-2023

W oparciu o najnowszą analizę rynku telematyki flotowej, firma Frost & Sullivan wyróżniła Webfleet, jako część Bridgestone Mobility Solutions, nagrodą 2022 European Commercial Fleet Telematics Company of the Year Award (Europejska Firma Telematyczna Roku 2022).

Międzynarodowy zespół ekspertów po raz drugi z rzędu nagrodził Webfleet za utrzymanie pozycji lidera w branży telematycznej, poprzez konsekwentne tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla flot, które odpowiadają na nowe wyzwania i możliwości w dynamicznym środowisku. Szczególnie doceniono zaawansowane rozwiązania firmy przeznaczone dla pojazdów elektrycznych, a także nowe aplikacje, które wspierają zawodowych kierowców.

W tym roku firma znacząco rozbudowała gamę rozwiązań dla elektromobilności, aby lepiej wspierać przedsiębiorstwa na drodze do elektryfikacji flot. Rozwiązanie Webfleet do zarządzania flotą pojazdów elektrycznych zostało zaprojektowane tak, aby pomóc przedsiębiorstwom na każdym etapie procesu elektryfikacji, począwszy od planowania transformacji i wprowadzenia pojazdów elektrycznych, poprzez monitorowanie ich użytkowania, zarządzanie ładowaniem, obniżanie kosztów eksploatacji i wszystkie inne narzędzia, niezbędne do uzyskania maksymalnych korzyści z przejścia na pojazdy elektryczne.

W 2022 r. Webfleet wprowadził na rynek aplikację Work App, która umożliwia kierowcom zawodowym efektywniejszą pracę przy użyciu urządzenia mobilnego z systemem Android. Zarządzający flotą i ich kierowcy mają dostęp do szerokiej gamy funkcji zarządzania personelem bez konieczności posiadania dodatkowego urządzenia. Firma zaprezentowała również swój najnowszy kompaktowy terminal kierowcy PRO M, który jest zintegrowany z platformą zarządzania zleceniami Webfleet, zapewniając kompletne rozwiązanie dla wszystkich flot, zwłaszcza tych realizujących działania takie jak dostawy, utrzymanie, instalacje i naprawy.

PROMOCJA

PROMOCJA

Panel ekspertów docenił również nieustanne zaangażowanie firmy w kształtowanie zrównoważonej mobilnej przyszłości. Dzięki współpracy z organizacją non-profit Justdiggit, platforma Green Your Fleet firmy Webfleet umożliwia klientom oszacowanie poziomu emisji dwutlenku węgla wytwarzanego przez ich flotę i podjęcie działań mających na celu zwiększenie pozytywnego wpływu na klimat.

Gratulując nagrody, John Sisemore, Best Practices Research Analyst w Frost & Sullivan, powiedział:

– Dzięki nieustannym innowacjom i ciężkiej pracy, Webfleet stał się jedną z największych na świecie firm oferujących rozwiązania telematyczne i jest zdecydowanym liderem w tej dziedzinie. Doceniamy firmę Webfleet za jej silne przywództwo, które obejmuje strategie skoncentrowane na kliencie i stanowi wzór wdrażania najlepszych praktyk. Firma zdobyła uznanie i zaufanie klientów oferując to, co najlepsze w branży telematycznej dla pojazdów użytkowych.

Frost & Sullivan co roku przyznaje nagrodę Company of the Year Award firmom, które są liderami innowacji i rozwoju w swoich branżach.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C