Więcej książek w Tulipan Park Stryków

C

21-04-2010

_ {modal href="/images/stories/aktualnosci/segro_big.jpg"}{/modal}Firma Azymut powiększyła wynajmowaną powierzchnię magazynową w Tulipan Park Stryków, największym parku logistycznym SEGRO w Europie Centralnej.  Ogólnopolski System Dystrybucji Wydawnictw Azymut Sp. z o.o. jest częścią grupy PWN. Spółka specjalizuje się w hurtowej sprzedaży książek oraz świadczy usługi dystrybucyjno-logistyczne na polskim rynku wydawniczo-księgarskim. Podpisując umowę najmu na dodatkowe 8 700 m2 w Tulipan Park Stryków firma stała się trzecim co do wielkości najemcą Parku. Obecnie spółka zajmuje 18 300 m2 powierzchni magazynowej i biurowej. _ - Naszym priorytetem jest ścisła, partnerska współpraca z naszymi klientami, już od momentu ich pojawienia się w centrach logistycznych SEGRO. Bieżący kontakt i wzajemne zrozumienie obu stron pozwala nam elastycznie dostosowywać naszą ofertę do potrzeb najemców związanych z ich dynamicznym rozwojem na terenie całego kraju, w ramach naszych parków logistycznych. Zaufanie ze strony klientów jest dla nas bardzo ważne. Cieszę się, że dając firmie Azymut możliwość dalszego powiększania powierzchni magazynowej w tej samej lokalizacji, przyczyniamy się do jej szybkiego i stabilnego rozwoju - powiedział Waldemar Witczak, Regional Manager SEGRO Poland. Tulipan Park Stryków jest największym parkiem SEGRO w Europie Centralnej. Inwestycja zlokalizowana jest w centrum Polski, bezpośrednio przy autostradzie A2 i w pobliżu planowanego węzła autostrad A1 (północ-południe) i A2 (wschód-zachód). Docelowo Park zaoferuje 400 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej, produkcyjnej i biurowej. W gronie dotychczasowych najemców obiektu znajdują się takie firmy jak: Corning, Sonoco, CEI, Komfort, Complex, Investa i Hellmann.

_

{modal href=”/images/stories/aktualnosci/segro_big.jpg”}{/modal}Firma Azymut powiększyła wynajmowaną powierzchnię magazynową w Tulipan Park Stryków, największym parku logistycznym SEGRO w Europie Centralnej.


PROMOCJA

PROMOCJA

 Ogólnopolski System Dystrybucji Wydawnictw Azymut Sp. z o.o. jest częścią grupy PWN. Spółka specjalizuje się w hurtowej sprzedaży książek oraz świadczy usługi dystrybucyjno-logistyczne na polskim rynku wydawniczo-księgarskim. Podpisując umowę najmu na dodatkowe 8 700 m2 w Tulipan Park Stryków firma stała się trzecim co do wielkości najemcą Parku. Obecnie spółka zajmuje 18 300 m2 powierzchni magazynowej i biurowej.


_
– Naszym priorytetem jest ścisła, partnerska współpraca z naszymi klientami, już od momentu ich pojawienia się w centrach logistycznych SEGRO. Bieżący kontakt i wzajemne zrozumienie obu stron pozwala nam elastycznie dostosowywać naszą ofertę do potrzeb najemców związanych z ich dynamicznym rozwojem na terenie całego kraju, w ramach naszych parków logistycznych. Zaufanie ze strony klientów jest dla nas bardzo ważne. Cieszę się, że dając firmie Azymut możliwość dalszego powiększania powierzchni magazynowej w tej samej lokalizacji, przyczyniamy się do jej szybkiego i stabilnego rozwoju – powiedział Waldemar Witczak, Regional Manager SEGRO Poland.


Tulipan Park Stryków jest największym parkiem SEGRO w Europie Centralnej. Inwestycja zlokalizowana jest w centrum Polski, bezpośrednio przy autostradzie A2 i w pobliżu planowanego węzła autostrad A1 (północ-południe) i A2 (wschód-zachód). Docelowo Park zaoferuje 400 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej, produkcyjnej i biurowej. W gronie dotychczasowych najemców obiektu znajdują się takie firmy jak: Corning, Sonoco, CEI, Komfort, Complex, Investa i Hellmann.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C