Więcej magazynów terenowych w UPS

C

04-07-2016

Firma UPS® rozszerza swoją sieć magazynów terenowych (ang. Field Stocking Locations ― FSL) urządzeń medycznych w Europie. Punkty FSL to strategicznie rozmieszczone placówki, które umożliwiają efektywne przechowywanie produktów. Usprawniają one dystrybucję w przypadku koniecznej szybkiej dostawy, zapewniają pełną widoczność towarów, ułatwiają zarządzanie ich kosztami oraz pomagają w dostosowaniu się do obowiązujących przepisów.     W roku 2014 firma UPS utworzyła w Stanach Zjednoczonych sieć terenowych magazynów urządzeń medycznych, w pełni zgodnych z przepisami obowiązującymi w sektorze ochrony zdrowia. Nowe placówki w Europie wzmocniły globalną sieć UPS, dzięki której terenowi przedstawiciele handlowi mogą pracować wydajniej i zapewnić swoim klientom usługi najwyższej jakości. Urządzenia medyczne są przechowywane bliżej szpitali, co ułatwia ich szybką dostawę w pilnych przypadkach.   UPS w Europie modernizuje punkty FSL położone najbliżej szpitali, wdrażając w nich systemy zarządzania jakością obejmujące monitorowanie temperatury i terminów ważności produktów. Dzięki temu składy terenowe UPS działają w sposób praktyczny i ekonomiczny - Duża część urządzeń medycznych jest zwykle przechowywana w bagażnikach samochodów przedstawicieli handlowych, co w branży określa się jako »skład bagażnikowy« ― powiedział Jan Denecker, dyrektor ds. marketingu i strategii medycznej, UPS Europe - Prowadzi to do nadmiaru zapasów przy widoczności zbliżonej do zera i dalekich od optymalnych warunkach przechowywania. Sieć punktów FSL firmy UPS pomaga producentom urządzeń medycznych w rozwiązaniu tych problemów.   Najnowszy etap tej europejskiej ekspansji obejmuje przejęcia wyspecjalizowanych dostawców usług logistycznych Poltraf w Polsce i Polar Speed w Wielkiej Brytanii. Ponadto, UPS otworzył ośrodek spedycji lotniczej na lotnisku Schiphol w Amsterdamie, który został wyposażony w system sterowania temperaturą oraz rozszerzył swój hub dla produktów medycznych w Roermond - Inwestujemy w Europie, aby zaoferować firmom i organizacjom z segmentu medycznego i nauk przyrodniczych globalne rozwiązania, które pomogą im spełnić wymagania klientów ― powiedział Geoff Light, wiceprezes ds. strategii  medycznej w UPS. UPS ma ponad 50 placówek magazynowych i dystrybucyjnych wyspecjalizowanych w dostawach dla sektora medycznego. Zapewniają one odpowiednie warunki przechowywania wartościowych i wrażliwych na temperaturę produktów oraz ułatwiają ich szybką dostawę do dostawców będących ostatnim ogniwem łańcucha dystrybucji. Rozwiązania UPS dla sektora medycznego obejmują UPS Temperature True® ― kompleksowy pakiet usług pakowania, transportu i redukcji ryzyka. Sieć placówek FSL firmy UPS działa od roku 1995 i obejmuje ponad 1000 punktów na całym świecie. Korzystają z niej klienci z wielu branż, takich jak zaawansowane technologie, telekomunikacja, lotnictwo i kosmonautyka, przetwórstwo przemysłowe, przemysł samochodowy oraz produkcja sprzętu medycznego niepodlegającego regulacjom.  

UPS więcej magazynów terenowych 1Firma UPS® rozszerza swoją sieć magazynów terenowych (ang. Field Stocking Locations ― FSL) urządzeń medycznych w Europie. Punkty FSL to strategicznie rozmieszczone placówki, które umożliwiają efektywne przechowywanie produktów. Usprawniają one dystrybucję w przypadku koniecznej szybkiej dostawy, zapewniają pełną widoczność towarów, ułatwiają zarządzanie ich kosztami oraz pomagają w dostosowaniu się do obowiązujących przepisów.

 

 

W roku 2014 firma UPS utworzyła w Stanach Zjednoczonych sieć terenowych magazynów urządzeń medycznych, w pełni zgodnych z przepisami obowiązującymi w sektorze ochrony zdrowia. Nowe placówki w Europie wzmocniły globalną sieć UPS, dzięki której terenowi przedstawiciele handlowi mogą pracować wydajniej i zapewnić swoim klientom usługi najwyższej jakości. Urządzenia medyczne są przechowywane bliżej szpitali, co ułatwia ich szybką dostawę w pilnych przypadkach.

 

UPS w Europie modernizuje punkty FSL położone najbliżej szpitali, wdrażając w nich systemy zarządzania jakością obejmujące monitorowanie temperatury i terminów ważności produktów. Dzięki temu składy terenowe UPS działają w sposób praktyczny i ekonomiczny – Duża część urządzeń medycznych jest zwykle przechowywana w bagażnikach samochodów przedstawicieli handlowych, co w branży określa się jako »skład bagażnikowy« ― powiedział Jan Denecker, dyrektor ds. marketingu i strategii medycznej, UPS Europe – Prowadzi to do nadmiaru zapasów przy widoczności zbliżonej do zera i dalekich od optymalnych warunkach przechowywania. Sieć punktów FSL firmy UPS pomaga producentom urządzeń medycznych w rozwiązaniu tych problemów.

 

Najnowszy etap tej europejskiej ekspansji obejmuje przejęcia wyspecjalizowanych dostawców usług logistycznych Poltraf w Polsce i Polar Speed w Wielkiej Brytanii. Ponadto, UPS otworzył ośrodek spedycji lotniczej na lotnisku Schiphol w Amsterdamie, który został wyposażony w system sterowania temperaturą oraz rozszerzył swój hub dla produktów medycznych w Roermond – Inwestujemy w Europie, aby zaoferować firmom i organizacjom z segmentu medycznego i nauk przyrodniczych globalne rozwiązania, które pomogą im spełnić wymagania klientów ― powiedział Geoff Light, wiceprezes ds. strategii  medycznej w UPS.

UPS ma ponad 50 placówek magazynowych i dystrybucyjnych wyspecjalizowanych w dostawach dla sektora medycznego. Zapewniają one odpowiednie warunki przechowywania wartościowych i wrażliwych na temperaturę produktów oraz ułatwiają ich szybką dostawę do dostawców będących ostatnim ogniwem łańcucha dystrybucji. Rozwiązania UPS dla sektora medycznego obejmują UPS Temperature True® ― kompleksowy pakiet usług pakowania, transportu i redukcji ryzyka.

Sieć placówek FSL firmy UPS działa od roku 1995 i obejmuje ponad 1000 punktów na całym świecie. Korzystają z niej klienci z wielu branż, takich jak zaawansowane technologie, telekomunikacja, lotnictwo i kosmonautyka, przetwórstwo przemysłowe, przemysł samochodowy oraz produkcja sprzętu medycznego niepodlegającego regulacjom.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C