Więcej przestrzeni w Diamond Business Park w Jankach

C

26-09-2013

AIG/Lincoln Polska otrzymało ostateczną decyzję umożliwiającą budowę kolejnego etapu Diamond Business Park w Warszawie (Janki). Obiekt powiększy się o 15 000 m2.           Projekt nowej części Diamond Business Park uwzględnia zapotrzebowania klientów poszukujących mniejszych przestrzeni (już od 500 m2), jak i dużych operatorów logistycznych planujących otwarcie nowego terminala w Warszawie.   Kompleks Diamond Business Park oddalony jest 12 km od centrum stolicy i zaledwie 5 km od lotniska im. Chopina. Dogodna lokalizacja w południowo-zachodniej części Warszawy (w pobliżu Centrum Handlowego Janki), tuż przy zjeździe z budowanej trasy S8 na odcinku Salomea-Wolica, łączącej Trasę Krakowską (nr 7) i Trasę Katowicką (nr 8) z trasą S2 i wjazdem na autostradę A2, stwarza doskonałe warunki do dystrybucji w Warszawie i na terenie kraju.             Specyfikacja techniczna: głębokość magazynu: 48 m wysokość składowania: 10 m siatka kolumn: 12 m × 24 m podłoga 6T/m2 wykończona warstwą niepylną energooszczędny system oświetlenia naturalne oświetlenie poprzez świetliki w dachu ogrzewanie gazowe (pełna kontrola zużycia) obszerne place manewrowe zaawansowany system telekomunikacyjny całodobowa ochrona: dostęp 365 dni, 24h/7 dni profesjonalne zarządzanie nieruchomością.    

diamondbusinessparkAIG/Lincoln Polska otrzymało ostateczną decyzję umożliwiającą budowę kolejnego etapu Diamond Business Park w Warszawie (Janki). Obiekt powiększy się o 15 000 m2.

 

 

 

 

 

diamondbusinesspark3Projekt nowej części Diamond Business Park uwzględnia zapotrzebowania klientów poszukujących mniejszych przestrzeni (już od 500 m2), jak i dużych operatorów logistycznych planujących otwarcie nowego terminala w Warszawie.

 

Kompleks Diamond Business Park oddalony jest 12 km od centrum stolicy i zaledwie 5 km od lotniska im. Chopina. Dogodna lokalizacja w południowo-zachodniej części Warszawy (w pobliżu Centrum Handlowego Janki), tuż przy zjeździe z budowanej trasy S8 na odcinku Salomea-Wolica, łączącej Trasę Krakowską (nr 7) i Trasę Katowicką (nr 8) z trasą S2 i wjazdem na autostradę A2, stwarza doskonałe warunki do dystrybucji w Warszawie i na terenie kraju.

 

 

 

 

diamondbusinesspark2

 

 

Specyfikacja techniczna:

 • głębokość magazynu: 48 m
 • wysokość składowania: 10 m
 • siatka kolumn: 12 m × 24 m
 • podłoga 6T/m2 wykończona warstwą niepylną
 • energooszczędny system oświetlenia
 • naturalne oświetlenie poprzez świetliki w dachu
 • ogrzewanie gazowe (pełna kontrola zużycia)
 • obszerne place manewrowe
 • zaawansowany system telekomunikacyjny
 • całodobowa ochrona: dostęp 365 dni, 24h/7 dni
 • profesjonalne zarządzanie nieruchomością.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C