Wincanton dla Velux – bezpieczna logistyka okien

C

28-10-2010

  {modal href="/images/stories/wincanton2_big.jpg"}{/modal}Wincanton,  twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw, dba o transport międzynarodowy i krajowy dla firmy VELUX,  światowego lidera w produkcji okien do poddaszy, silnie obecnego również na rynku polskim.       W ramach kontraktu operator logistyczny zapewnia dostawy towarów do finalnych odbiorców VELUX w Polsce oraz transport produktów i komponentów pomiędzy fabrykami VELUX w całej Europie. Firma VELUX jest wymagającym klientem, okna jej flagowy produkt - wymagają szczególnej dbałości i ostrożności w realizacji zleceń transportowych.   - Z uwagi na charakter naszego biznesu obsługa logistyczna na najwyższym poziomie jest dla nas kluczowa. Chcemy mieć pewność, że nasze produkty w nienaruszonym stanie dojadą do klientów w czasie nie dłuższym niż 48 godzin. Ponadto jako firma słyniemy z innowacji w logistyce, nasze okna są pakowane w bezpaletowym systemie Cube,  co wymaga od operatora posiadania specjalnego osprzętu - mówi Lidia Mikołajczyk-Gmur, Dyrektor Generalny VELUX Polska Sp. z o.o.   - Zgodnie z naszą strategią dążymy do umacniania pozycji Wincanton w branży budowlanej. Dlatego też szczególnie cieszy nas fakt, iż również VELUX zaufał nam i dołączył do grona naszych Klientów. Wierzę, że dzięki naszemu profesjonalizmowi, zaangażowaniu oraz dbałości o jakość serwisu przyczyniamy się do podniesienia konkurencyjności marki VELUX zarówno na polskim jak i międzynarodowych rynkach - mówi Jarek Król, Dyrektor Zarządzający na kraje Europy Środkowo-Wschodniej Wincanton.  

 

PROMOCJA

PROMOCJA

{modal href=”/images/stories/wincanton2_big.jpg”}{/modal}Wincanton,  twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw, dba o transport międzynarodowy i krajowy dla firmy VELUX,  światowego lidera w produkcji okien do poddaszy, silnie obecnego również na rynku polskim.

 


 

 

W ramach kontraktu operator logistyczny zapewnia dostawy towarów do finalnych odbiorców VELUX w Polsce oraz transport produktów i komponentów pomiędzy fabrykami VELUX w całej Europie. Firma VELUX jest wymagającym klientem, okna jej flagowy produkt – wymagają szczególnej dbałości i ostrożności w realizacji zleceń transportowych.

 

– Z uwagi na charakter naszego biznesu obsługa logistyczna na najwyższym poziomie jest dla nas kluczowa. Chcemy mieć pewność, że nasze produkty w nienaruszonym stanie dojadą do klientów w czasie nie dłuższym niż 48 godzin. Ponadto jako firma słyniemy
z innowacji w logistyce, nasze okna są pakowane w bezpaletowym systemie Cube,  co wymaga od operatora posiadania specjalnego osprzętu –
mówi Lidia Mikołajczyk-Gmur, Dyrektor Generalny VELUX Polska Sp. z o.o.

 

– Zgodnie z naszą strategią dążymy do umacniania pozycji Wincanton w branży budowlanej. Dlatego też szczególnie cieszy nas fakt, iż również VELUX zaufał nam i dołączył do grona naszych Klientów. Wierzę, że dzięki naszemu profesjonalizmowi, zaangażowaniu oraz dbałości o jakość serwisu przyczyniamy się do podniesienia konkurencyjności marki VELUX zarówno na polskim jak i międzynarodowych rynkach – mówi Jarek Król, Dyrektor Zarządzający na kraje Europy Środkowo-Wschodniej Wincanton.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C