Wincanton dystrybuuje napoje

C

17-09-2010

  {modal href="/images/stories/wincanton2_big.jpg"} {/modal} Wincanton, twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw, podpisał umowę z firmą Hoop  Polska, jednym z najważniejszych producentów napojów bezalkoholowych w Europie Środkowej.   Kilkadziesiąt samochodów Wincanton dziennie wyjedzie na polskie drogi, by dostarczyć napoje Hoop do finalnych odbiorców. Optymalną dystrybucję lokalną zrealizują doświadczeni kierowcy, doskonale znający swój rejon dystrybucyjny. W ramach podpisanego kontraktu, Wincanton będzie świadczył usługi z zakresu  transportu krajowego i międzynarodowego.   Dodatkowo, nowy klient Wincanton, będzie miał możliwość skorzystania z powierzchni magazynowej w sytuacji, gdy będzie potrzebował przechować dodatkowe zapasy magazynowe. Te dedykowane rozwiązania wpłyną pozytywnie na zoptymalizowanie łańcucha dystrybucji oraz podniosą efektywność całości procesu operacyjnego.   - Nawiązanie współpracy z tak wymagającym klientem jak Hoop Polska potwierdza wysoką jakość naszych usług transportowych i magazynowych. Z pewnością dużym wyzwaniem jest fluktuacja popytu na usługi transportowe na dzisiejszym rynku, jesteśmy jednak przekonani, że bazując na naszym bogatym doświadczeniu, sprostamy oczekiwaniom klienta i spełnimy założone w naszej współpracy cele - mówi Jarek Król, Dyrektor Zarządzający na kraje Europy Środkowo-Wschodniej Wincanton.  

 

{modal href=”/images/stories/wincanton2_big.jpg”}

{/modal}

Wincanton, twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw, podpisał umowę z firmą Hoop  Polska, jednym z najważniejszych producentów napojów bezalkoholowych w Europie Środkowej.

 

Kilkadziesiąt samochodów Wincanton dziennie wyjedzie na polskie drogi, by dostarczyć napoje Hoop do finalnych odbiorców.


Optymalną dystrybucję lokalną zrealizują doświadczeni kierowcy, doskonale znający swój rejon dystrybucyjny. W ramach podpisanego kontraktu, Wincanton będzie świadczył usługi z zakresu  transportu krajowego i międzynarodowego.

 

Dodatkowo, nowy klient Wincanton, będzie miał możliwość skorzystania z powierzchni magazynowej w sytuacji, gdy będzie potrzebował przechować dodatkowe zapasy magazynowe. Te dedykowane rozwiązania wpłyną pozytywnie na zoptymalizowanie łańcucha dystrybucji oraz podniosą efektywność całości procesu operacyjnego.

 

– Nawiązanie współpracy z tak wymagającym klientem jak Hoop Polska potwierdza wysoką jakość naszych usług transportowych i magazynowych. Z pewnością dużym wyzwaniem jest fluktuacja popytu na usługi transportowe na dzisiejszym rynku, jesteśmy jednak przekonani, że bazując na naszym bogatym doświadczeniu, sprostamy oczekiwaniom klienta i spełnimy założone w naszej współpracy cele – mówi Jarek Król, Dyrektor Zarządzający na kraje Europy Środkowo-Wschodniej Wincanton.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C