Wincanton krajowym przewoźnikiem Goodyear

C

16-06-2010

  {modal href="/images/stories/wincanton1_big.jpg"} {/modal} Wincanton, twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw w całej Europie, będzie odpowiadał za krajową dystrybucję firmy Goodyear. Operator logistyczny został wyłoniony w drodze przetargu.   Dystrybucja na terenie Polski to kolejna usługa, jaką Wincanton będzie świadczyć dla największego na świecie producenta opon.   Pod koniec 2009 roku, operator logistyczny zwyciężył także w przetargu "Goodyear Dunlop European X-border Transport Tender 2009", pozyskując tym samym obsługę części ładunków całopojazdowych w transporcie międzynarodowym.   - Cieszymy się, że firma Goodyear zdecydowała się powierzyć nam transport swoich produktów na terenie Polski. Jesteśmy przekonani, że sukces zawdzięczamy wysokiej jakości i terminowości oferowanych przez nas usług, jak również ogromnej wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników -  mówi Ryszard Warzocha, Dyrektor Zarządzający CEE, Wincanton Polska.   Podczas przetargu, Wincanton sprostał oczekiwaniom postawionym przez Goodyear i zaproponował kompleksową, adekwatną do potrzeb i spójną ofertę transportu krajowego. Dzięki szczegółowym rozwiązaniom i unikalnym modelom sieci dystrybucji, Goodyear - podobnie jak wszyscy Klienci Wincanton - uzyska wartość dodaną w procesie transportu.   Wincanton świadczy niezawodne usługi dystrybucji na rynek krajowy współpracując ze sprawdzonymi przewoźnikami. W Europie Środkowej i Wschodniej operator logistyczny oferuje rozwiązania transportowe na rynek krajowy w Polsce, na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji, gdzie do 95% odbiorców może dotrzeć w ciągu 24 godzin.    

 

{modal href=”/images/stories/wincanton1_big.jpg”}

{/modal}

Wincanton, twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw w całej Europie, będzie odpowiadał za krajową dystrybucję firmy Goodyear. Operator logistyczny został wyłoniony w drodze przetargu.

 

Dystrybucja na terenie Polski to kolejna usługa, jaką Wincanton będzie świadczyć dla największego na świecie producenta opon.

 

Pod koniec 2009 roku, operator logistyczny zwyciężył także w przetargu “Goodyear Dunlop European X-border Transport Tender 2009″, pozyskując tym samym obsługę części ładunków całopojazdowych w transporcie międzynarodowym.

 

– Cieszymy się, że firma Goodyear zdecydowała się powierzyć nam transport swoich produktów na terenie Polski. Jesteśmy przekonani, że sukces zawdzięczamy wysokiej jakości i terminowości oferowanych przez nas usług, jak również ogromnej wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników –  mówi Ryszard Warzocha, Dyrektor Zarządzający CEE, Wincanton Polska.

 

Podczas przetargu, Wincanton sprostał oczekiwaniom postawionym przez Goodyear i zaproponował kompleksową, adekwatną do potrzeb i spójną ofertę transportu krajowego. Dzięki szczegółowym rozwiązaniom i unikalnym modelom sieci dystrybucji, Goodyear – podobnie jak wszyscy Klienci Wincanton – uzyska wartość dodaną w procesie transportu.

 

Wincanton świadczy niezawodne usługi dystrybucji na rynek krajowy współpracując ze sprawdzonymi przewoźnikami. W Europie Środkowej i Wschodniej operator logistyczny oferuje rozwiązania transportowe na rynek krajowy w Polsce, na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji, gdzie do 95% odbiorców może dotrzeć w ciągu 24 godzin.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C