Wincanton poszerza zakres usług dodatkowych

C

15-05-2010

  Wincanton twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw, wprowadza  EPOD - innowacyjną usługę dodatkową w zakresie przewozu przesyłek. Nowa usługa sprawi, że obrót dokumentów Klientów Wincanton będzie jeszcze sprawniejszy i szybszy.   Wincanton rozszerza portfolio swoich usług dodatkowych w ramach działalności prowadzonej w zakresie przewozu przesyłek o nową usługę dodatkową. EPOD będzie polegać na pobraniu od nadawcy przesyłki określonych w umowie z Wincanton dokumentów, uzyskaniu potwierdzenia przyjęcia przesyłki przez odbiorcę w treści tych dokumentów, a następnie zeskanowaniu i zarchiwizowaniu przez operatora logistycznego dokumentów potwierdzonych przez odbiorcę. Finalnym efektem usługi będzie udostępnienie zleceniodawcy drogą elektroniczną skanów potwierdzonych dokumentów.       - Wincanton koncentruje się na osiąganiu doskonałości operacyjnej w każdym aspekcie swojej działalności. Staramy się wyprzedać oczekiwania naszych Klientów, dlatego stale udoskonalamy i wprowadzamy nowe usługi. Wierzymy, że EPOD będzie rozwiązaniem, które pozwoli na jeszcze efektywniejsze zaspokojenie potrzeb naszych Klientów - mówi Ryszard Warzocha, Dyrektor Zarządzający na Kraje Europy Środkowej iWschodniej, Wincanton Polska.    Wprowadzona przez Wincanton usługa EPOD spełnia wymagania obowiązujących przepisów prawnych, w szczególności prawa podatkowego. Celem nowej usługi jest również usprawnienie obrotu dokumentów w funkcjonalny i przyjazny dla użytkownika sposób - udostępnienie zleceniodawcy skanów potwierdzonych dokumentów przez odbiorcę nastąpi przez stronę www. Wincanton zadbał także o najwyższe bezpieczeństwo systemu - przegląd dokumentów będzie możliwość dzięki przydzielonym prawom dostępu dla każdego

 

Wincanton twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw, wprowadza  EPOD – innowacyjną usługę dodatkową w zakresie przewozu przesyłek. Nowa usługa sprawi, że obrót dokumentów Klientów Wincanton będzie jeszcze sprawniejszy i szybszy.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

Wincanton rozszerza portfolio swoich usług dodatkowych w ramach działalności prowadzonej w zakresie przewozu przesyłek o nową usługę dodatkową. EPOD będzie polegać na pobraniu od nadawcy przesyłki określonych w umowie z Wincanton dokumentów, uzyskaniu potwierdzenia przyjęcia przesyłki przez odbiorcę w treści tych dokumentów, a następnie zeskanowaniu i zarchiwizowaniu przez operatora logistycznego dokumentów potwierdzonych przez odbiorcę. Finalnym efektem usługi będzie udostępnienie zleceniodawcy drogą elektroniczną skanów potwierdzonych dokumentów.

 

 

 

Wincanton koncentruje się na osiąganiu doskonałości operacyjnej w każdym aspekcie swojej działalności. Staramy się wyprzedać oczekiwania naszych Klientów, dlatego stale udoskonalamy i wprowadzamy nowe usługi. Wierzymy, że EPOD będzie rozwiązaniem, które pozwoli na jeszcze efektywniejsze zaspokojenie potrzeb naszych Klientów – mówi Ryszard Warzocha, Dyrektor Zarządzający na Kraje Europy Środkowej iWschodniej, Wincanton Polska.

 

 Wprowadzona przez Wincanton usługa EPOD spełnia wymagania obowiązujących przepisów prawnych, w szczególności prawa podatkowego. Celem nowej usługi jest również usprawnienie obrotu dokumentów w funkcjonalny i przyjazny dla użytkownika sposób – udostępnienie zleceniodawcy skanów potwierdzonych dokumentów przez odbiorcę nastąpi przez stronę www. Wincanton zadbał także o najwyższe bezpieczeństwo systemu – przegląd dokumentów będzie możliwość dzięki przydzielonym prawom dostępu dla każdego

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C