Winkelmann w drodze z Transporeonem

C

27-08-2013

Spójny system zarządzania logistyką oraz precyzyjne i szybkie zlecanie transportów, to główne korzyści, jakie odniósł Zakład nr 1 firmy Winkelmann Sp. z o. o po roku korzystania z Platformy Transporeon.         Winkelmann Sp. z o.o. wytwarza podzespoły dla przemysłu motoryzacyjnego, jak również do ogrzewania wody.W kwietniu 2012 roku Zakład nr 1 zaimplementował dwa moduły z platformy Transporeon ? no-touch order oraz Zarzadzanie oknami czasowymi. Moduł no-touch order stanowi podstawę zarządzania zleceniami w firmie załadunkowej natomiast Zarządzanie oknami czasowymi to moduł pozwalający rezerwować dokładne czasy załadunków i rozładunków, przez co czas transportu jest pod stałą kontrolą.   Rozwiązanie Transporeon było elementem spajającym rozdrobniony system zarządzania transportami. Dotychczas Winkelmann Sp. z o.o. nie posiadała wspólnego oprogramowania gwarantującego sprawną obsługę transportów oraz szybkiego przepływu informacji. Po wprowadzeniu modułów Platformy Transporeon w przedsiębiorstwie usprawniono, usystematyzowano oraz skrócono proces zarządzania logistyką transportową.      

winkelmann-transporeonSpójny system zarządzania logistyką oraz precyzyjne i szybkie zlecanie transportów, to główne korzyści, jakie odniósł Zakład nr 1 firmy Winkelmann Sp. z o. o po roku korzystania z Platformy Transporeon.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

Winkelmann Sp. z o.o. wytwarza podzespoły dla przemysłu motoryzacyjnego, jak również do ogrzewania wody.W kwietniu 2012 roku Zakład nr 1 zaimplementował dwa moduły z platformy Transporeon ? no-touch order oraz Zarzadzanie oknami czasowymi. Moduł no-touch order stanowi podstawę zarządzania zleceniami w firmie załadunkowej natomiast Zarządzanie oknami czasowymi to moduł pozwalający rezerwować dokładne czasy załadunków i rozładunków, przez co czas transportu jest pod stałą kontrolą.

 

Rozwiązanie Transporeon było elementem spajającym rozdrobniony system zarządzania transportami. Dotychczas Winkelmann Sp. z o.o. nie posiadała wspólnego oprogramowania gwarantującego sprawną obsługę transportów oraz szybkiego przepływu informacji. Po wprowadzeniu modułów Platformy Transporeon w przedsiębiorstwie usprawniono, usystematyzowano oraz skrócono proces zarządzania logistyką transportową.

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C