Wkrótce kongres LOGISTICS 2016

C

11-05-2016

Przed nami XIII Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2016, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 18-20 maja. Jego motywem przewodnim jest „Logistyka w cyfrowym świecie”.             Jak podkreślają organizatorzy, to efekt coraz większego znaczenia powszechnej cyfryzacji we wszystkich dziedzinach gospodarki i życia codziennego. Fakt ten z jednej strony stwarza nowe wyzwania dla logistyki, ale również tworzy warunki dla lepszej realizacji procesów logistycznych, m.in. poprzez rozwój i udostępniane coraz bardziej złożonych narzędzi informatycznych i komunikacyjnych – Temat tegorocznego Kongresu bezpośrednio związany jest z cały czas udoskonalaną ofertą TRANSPOREON Group. Jak widać działalność naszej firmy bardzo dobrze wpisuje się w najnowsze trendy w logistyce, a oferowane rozwiązania odpowiadają potrzebom i wyzwaniom współczesnego rynku – mówi Grzegorz Prorok Country Manager TRANSPOREON. I dodaje – W związku z tym w trakcie LOGISTICS 2016 nie tylko będziemy aktywnie uczestniczyć w kongresowej debacie, ale też kompleksowo zaprezentujemy platformy Grupy TRANSPOREON na firmowym stoisku.   Impreza w poprzednim roku zorganizowana została wspólnie z Europejskim Kongresem Logistycznym EUROLOG 2016. W ten sposób poznańskie spotkanie branży zostało drugi raz docenione przez Europejskie Towarzystwo Logistyczne. Dzięki temu tegoroczna edycja imprezy może okazać się jeszcze bardziej znacząca niż poprzednia, w której wzięło udział ponad 800 uczestników oraz 50 wystawców. Odbyło się także 70 prezentacji, zarówno przedstawiających głównych graczy na rynku, jak i określających główne kierunki rozwoju logistyki na terenie Polski. – W programie LOGISTICS 2016 duży nacisk położony został na współpracę pomiędzy partnerami biznesowymi, która jest niezbędna do skutecznej optymalizacji procesów logistycznych. Ten praktyczny wymiar Kongresu jest dla nas szczególnie istotny. Pozwala on na pokazanie tych rozwiązań w obszarze logistyki, które w najpełniejszy sposób pozwalają na sprostanie wyzwaniom, związanym z wciąż postępującą cyfryzacją – podkreśla Grzegorz Prorok. W związku z tym w trakcie drugiego dnia Kongresu, wraz z Agnieszką Szczesną, Transport Manager, ROCKWOOL POLSKA Sp. z o.o., omówią kwestię „Zarządzania transportem z wykorzystaniem platform TRANSPOREON - case study Rockwool”. Prezentacja odbędzie się podczas panelu „ICT w procesach logistycznych”.  

LOGISTICIS kongres 2016Przed nami XIII Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2016, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 18-20 maja. Jego motywem przewodnim jest „Logistyka w cyfrowym świecie”.

 

 

 

 

 

 

Jak podkreślają organizatorzy, to efekt coraz większego znaczenia powszechnej cyfryzacji we wszystkich dziedzinach gospodarki i życia codziennego. Fakt ten z jednej strony stwarza nowe wyzwania dla logistyki, ale również tworzy warunki dla lepszej realizacji procesów logistycznych, m.in. poprzez rozwój i udostępniane coraz bardziej złożonych narzędzi informatycznych i komunikacyjnych – Temat tegorocznego Kongresu bezpośrednio związany jest z cały czas udoskonalaną ofertą TRANSPOREON Group. Jak widać działalność naszej firmy bardzo dobrze wpisuje się w najnowsze trendy w logistyce, a oferowane rozwiązania odpowiadają potrzebom i wyzwaniom współczesnego rynku – mówi Grzegorz Prorok Country Manager TRANSPOREON. I dodaje – W związku z tym w trakcie LOGISTICS 2016 nie tylko będziemy aktywnie uczestniczyć w kongresowej debacie, ale też kompleksowo zaprezentujemy platformy Grupy TRANSPOREON na firmowym stoisku.  

Impreza w poprzednim roku zorganizowana została wspólnie z Europejskim Kongresem Logistycznym EUROLOG 2016. W ten sposób poznańskie spotkanie branży zostało drugi raz docenione przez Europejskie Towarzystwo Logistyczne. Dzięki temu tegoroczna edycja imprezy może okazać się jeszcze bardziej znacząca niż poprzednia, w której wzięło udział ponad 800 uczestników oraz 50 wystawców. Odbyło się także 70 prezentacji, zarówno przedstawiających głównych graczy na rynku, jak i określających główne kierunki rozwoju logistyki na terenie Polski.

W programie LOGISTICS 2016 duży nacisk położony został na współpracę pomiędzy partnerami biznesowymi, która jest niezbędna do skutecznej optymalizacji procesów logistycznych. Ten praktyczny wymiar Kongresu jest dla nas szczególnie istotny. Pozwala on na pokazanie tych rozwiązań w obszarze logistyki, które w najpełniejszy sposób pozwalają na sprostanie wyzwaniom, związanym z wciąż postępującą cyfryzacją – podkreśla Grzegorz Prorok. W związku z tym w trakcie drugiego dnia Kongresu, wraz z Agnieszką Szczesną, Transport Manager, ROCKWOOL POLSKA Sp. z o.o., omówią kwestię „Zarządzania transportem z wykorzystaniem platform TRANSPOREON – case study Rockwool”. Prezentacja odbędzie się podczas panelu „ICT w procesach logistycznych”.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C