Wkrótce otwarcie zapisów na WConnecta

C

25-04-2016

WConnecta, międzynarodowe spotkanie firm z sektora transportowego, organizowane przez Fundację Wtransnet, odbędzie się 11 listopada w Palau de Congressos de Catalunya w Barcelonie. To już siódma edycja tej imprezy. Organizatorzy przewidują pobić rekord frekwencji, licząc na udział do 1000 profesjonalistów z sektora transportowego, czyli o 300 więcej niż podczas poprzedniej edycji, która miała miejsce w ubiegłym roku w Madrycie. Wydarzenie to zbiegnie się z 20-tą rocznicą powstania Wtransnet i zapoczątkuje uroczyste obchody, które będą odbywały się w ciągu całego 2017 roku.         Podczas tegorocznej edycji, nowością będzie rozszerzenie round speed networking, szybkich rozmów biznesowych pomiędzy uczestnikami, które nie tylko odbędą się w pierwszej części dnia, ale tym razem również po południu. Innym ze stałych punków eventu, jest Cargo Area , która zostanie utrzymana jako otwarta przez cały dzień strefa dla firm, które będą tutaj przeprowadzać indywidualne, wcześniej umówione spotkania z firmami zainteresowanymi współpracą. Wszytko to zostanie uzupełnione równoległymi atrakcjami, które zostaną wkrótce potwierdzone. Wkrótce otwarcie zapisów.  

WConnecta 2016 zapisy 1WConnecta, międzynarodowe spotkanie firm z sektora transportowego, organizowane przez Fundację Wtransnet, odbędzie się 11 listopada w Palau de Congressos de Catalunya w Barcelonie. To już siódma edycja tej imprezy. Organizatorzy przewidują pobić rekord frekwencji, licząc na udział do 1000 profesjonalistów z sektora transportowego, czyli o 300 więcej niż podczas poprzedniej edycji, która miała miejsce w ubiegłym roku w Madrycie. Wydarzenie to zbiegnie się z 20-tą rocznicą powstania Wtransnet i zapoczątkuje uroczyste obchody, które będą odbywały się w ciągu całego 2017 roku.

 

 

 

 

Podczas tegorocznej edycji, nowością będzie rozszerzenie round speed networking, szybkich rozmów biznesowych pomiędzy uczestnikami, które nie tylko odbędą się w pierwszej części dnia, ale tym razem również po południu. Innym ze stałych punków eventu, jest Cargo Area , która zostanie utrzymana jako otwarta przez cały dzień strefa dla firm, które będą tutaj przeprowadzać indywidualne, wcześniej umówione spotkania z firmami zainteresowanymi współpracą. Wszytko to zostanie uzupełnione równoległymi atrakcjami, które zostaną wkrótce potwierdzone.

Wkrótce otwarcie zapisów.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C