Wkrótce rusza VI sympozjum Transportowo-Logistyczne “SEA POINT 2012”

C

29-10-2012

  W dniach 8-9 listopada  odbędzie się VI sympozjum Transportowo-Logistyczne "SEA POINT 2012" w budynkach Akademii Morskiej w Szczecinie. Tematyka konferencji będzie podzielona na 3 panele tematyczne - dwa pierwsze panele rozpoczną  spotkanie z Kołami naukowymi z całej Polski, a związane są z tematem "Współczesne rozwiązania w transporcie pasażerskim oraz transporcie ładunków". Jednym z patronów medialnych jest TSL Biznes.       Ów temat jest bardzo często pomijany, dlatego organizatorzy chcą przedyskutować i zwrócić uwagę na ten ważny aspekt. Następny dzień  otwiera panel o temacie "Znaczenie infrastruktury w rozwoju systemów transportowych" - studentom i zaproszonym gościom przybliżona zostanie praktyka funkcjonowania systemów transportowych. Między dwoma pełnymi wrażeń  i informacji dniami odbędzie się wieczór integracyjny, gdzie uczestnicy konferencji będą mogli porozmawiać na każdy temat oraz a także zawrzeć nowe znajomości. Organizatorzy mają także na uwadze promocję miasta Szczecina.   Więcej informacji na stronie koła : www.knlit.am.szczecin.pl lub pod adresem mailowym: seapoint.knlit@gmail.com

 

seapoint1W dniach 8-9 listopada  odbędzie się VI sympozjum Transportowo-Logistyczne “SEA POINT 2012” w budynkach Akademii Morskiej w Szczecinie. Tematyka konferencji będzie podzielona na 3 panele tematyczne – dwa pierwsze panele rozpoczną  spotkanie z Kołami naukowymi z całej Polski, a związane są z tematem “Współczesne rozwiązania w transporcie pasażerskim oraz transporcie ładunków”. Jednym z patronów medialnych jest TSL Biznes.

 

 

 

Ów temat jest bardzo często pomijany, dlatego organizatorzy chcą przedyskutować i zwrócić uwagę na ten ważny aspekt. Następny dzień  otwiera panel o temacie “Znaczenie infrastruktury w rozwoju systemów transportowych” – studentom i zaproszonym gościom przybliżona zostanie praktyka funkcjonowania systemów transportowych.


Między dwoma pełnymi wrażeń  i informacji dniami odbędzie się wieczór integracyjny, gdzie uczestnicy konferencji będą mogli porozmawiać na każdy temat oraz a także zawrzeć nowe znajomości. Organizatorzy mają także na uwadze promocję miasta Szczecina.

 

uczestnicy


Więcej informacji na stronie koła : www.knlit.am.szczecin.pl

lub pod adresem mailowym: seapoint.knlit@gmail.com

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C