Wolters Kluwer Transport Services (WKTS) ogłasza przedłużenie długoletniej współpracy z Norbert Dentressangle

C

22-01-2014

Po wielu latach udanej współpracy Wolters Kluwer Transport Services (WKTS) ogłasza kontynuację kontraktu z Norbert Dentressangle, kluczowym międzynarodowym dostawcą usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych.       Obie firmy podpisały nowy kontrakt, aby, z jednej strony umożliwić Norbert Dentressangle dalsze zamieszczanie ofert ładunków na giełdzie transportowej Teleroute przez kolejne dwa lata,  z wyłącznością na rynek francuski, a z drugiej strony, aby ocenić narzędzia biznesowe Transwide, innej marki WKTS, oferującej wykonanie rozwiązań na miarę z zakresu systemowego zarządzania transportem. Grupa WKTS weszła zatem w kolejną fazę współpracy z firmą Norbert Dentressangle, aby wspierać nieustanną optymalizację jej procesów zarządzania transportem, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania ładunkami przez Norbert Dentressangle w Europie.   Dzięki nowemu kontraktowi, Teleroute będąca europejską giełdą transportową, kontynuuje współpracę z Norbert Dentressangle do 2017 roku. Aplikacja Teleroute jest bezpośrednio zintegrowana z systemem informatycznym Norbert Dentressangle, tak, aby na co dzień zarządzać wszystkimi ofertami ładunków w Europie, bez potrzeby podwójnego importowania danych przez użytkowników. W ten sposób Norbert Dentressangle odnosi wiele korzyści związanych z podwyższeniem wydajności, efektywności,jakości oraz bezpieczeństwa. Dodatkowo, Norbert Dentressangle ma możliwość sprawdzenia sztandarowego modelu systemowego SaaS Transwide: twSlot, czyli modułu służącego do zarządzania oknami czasowymi, często rekomendowanego przez firmy z branży produkcyjnej, dystrybucyjnej i logistycznej.   Fabrice Maquignon, CEO Wolters Kluwer Transport Services, powiedział: ?Niezmiernie się cieszymy z kontynuacji współpracy z firmą Norbert Dentressangle oferując naszą giełdę transportową, oraz z możliwości zaspokajania nowych potrzeb biznesowychNorbert Dentressangle. Przedłużenie tego kontraktu dowodzi jakości i istotności rozwiązań oferowanych przez naszą grupę. Rozwiązania te, podobnie jak giełda transportowa, są nieustannie ulepszane, w celu zwiększenia produktywności i wydajności naszych Klientów, szczególnie w trudnych dla gospodarki czasach.?

wolters-logoPo wielu latach udanej współpracy Wolters Kluwer Transport Services (WKTS) ogłasza kontynuację kontraktu z Norbert Dentressangle, kluczowym międzynarodowym dostawcą usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych.

 

 

 

Obie firmy podpisały nowy kontrakt, aby, z jednej strony umożliwić Norbert Dentressangle dalsze zamieszczanie ofert ładunków na giełdzie transportowej Teleroute przez kolejne dwa lata,  z wyłącznością na rynek francuski, a z drugiej strony, aby ocenić narzędzia biznesowe Transwide, innej marki WKTS, oferującej wykonanie rozwiązań na miarę z zakresu systemowego zarządzania transportem. Grupa WKTS weszła zatem w kolejną fazę współpracy z firmą Norbert Dentressangle, aby wspierać nieustanną optymalizację jej procesów zarządzania transportem, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania ładunkami przez Norbert Dentressangle w Europie.

 

Dzięki nowemu kontraktowi, Teleroute będąca europejską giełdą transportową, kontynuuje współpracę z Norbert Dentressangle do 2017 roku. Aplikacja Teleroute jest bezpośrednio zintegrowana z systemem informatycznym Norbert Dentressangle, tak, aby na co dzień zarządzać wszystkimi ofertami ładunków w Europie, bez potrzeby podwójnego importowania danych przez użytkowników. W ten sposób Norbert Dentressangle odnosi wiele korzyści związanych z podwyższeniem wydajności, efektywności,jakości oraz bezpieczeństwa. Dodatkowo, Norbert Dentressangle ma możliwość sprawdzenia sztandarowego modelu systemowego SaaS Transwide: twSlot, czyli modułu służącego do zarządzania oknami czasowymi, często rekomendowanego przez firmy z branży produkcyjnej, dystrybucyjnej i logistycznej.

 

Fabrice Maquignon, CEO Wolters Kluwer Transport Services, powiedział: ?Niezmiernie się cieszymy z kontynuacji współpracy z firmą Norbert Dentressangle oferując naszą giełdę transportową, oraz z możliwości zaspokajania nowych potrzeb biznesowychNorbert Dentressangle. Przedłużenie tego kontraktu dowodzi jakości i istotności rozwiązań oferowanych przez naszą grupę. Rozwiązania te, podobnie jak giełda transportowa, są nieustannie ulepszane, w celu zwiększenia produktywności i wydajności naszych Klientów, szczególnie w trudnych dla gospodarki czasach.?

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C