World Class Logistics – Zarządzanie logistyką na światowym poziomie

C

06-10-2011

{modal href="/images/stories/aktualnosci/20120215_big.jpg"}{/modal} Zespół GBI Partners zaprasza na VIII edycję konferencji pod hasłem: WORLD CLASS LOGISTICS - ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE oraz na dzień warsztatowy konferencji: WIZYTĘ W ZAKŁADZIE CNH POLSKA, GRUPA FIAT INDUSTRIAL W PŁOCKU. 17-18-19 kwietnia 2012 r. Warszawa - Płock.   Konferencja stwarza niepowtarzalną możliwość wypracowania, w gronie praktyków, rozwiązań wielu skomplikowanych sytyacji, z którymi spotykamy się w procesie zarządzania swoimi działami. Szczególne znaczenie ma fakt, że eksperci, którzy będą dzielili się swoimi doświadczeniami, są praktykami i każdego dnia spotykają się w pracy zawodowej z wieloma wyzwaniami w zarządzaniu Działami Logistyki oraz w realizacji zadań strategicznych dla biznesu. Osoby, które uczestniczyły w organizowanych wcześniej konferencjach tej serii potwierdzają, że czas przeznaczony na spotkanie jest doskonałą inwestycją, ponieważ po wydarzeniach tych zyskują oni wiele narzędzi i pomysłów, które pomogą w podnoszeniu efektywności w najważniejszych obszarach.   Ogromną wartość dodaną udziału w konferencji dodatkowo stanowi możliwość benchmarkingu z praktykami z różnych branż podczas prezentacji, warsztatów, panelu dyskusyjnego oraz przerw i koktajlu. Organizatorzy starają się zapewnić maksymalnie dużo czasu na przedyskutowanie spraw szczególnie ważnych, warty podkreślenia jest również fakt, że kontakty nawiązane na konferencjach trwają latami po wydarzeniu, a nie ma większej wartości niż wiedza uzyskana u źródła.Zagadnienia prezentowane przez ekspertów na konferencji to m.in.:- Jakich wyzwań możemy oczekiwać w logistyce w latach 2012-2015? - Ciągłe doskonalenie w obszarze zarządzania bezpieczeństwem oraz czasem pracy pracowników Działu Logistyki - Innowacyjne rozwiązania stosowane w nowoczesnych łańcuchach dostaw - Optymalne rozwiązania w zakresie IT dla logistyki - Co-manufacturing - przykład optymalizacji procesu logistycznego i produkcyjnego - Cost deployment a nowe trendy projektowania łańcucha dostaw - Lean manufacturing - jak optymalnie zarządzać kosztami logistycznymi w naszej firmie - Eliminacja marnotrawstwa w logistyce wewnętrznej - Budowanie efektywnej współpracy między Działami Logistyki i Produkcji - Outsourcing czy insourcing - zasady kalkulacji projektów logistycznych krok po kroku - Wprowadzenie prostych rozwiązań w celu poprawy wydajności w logistyce (LCIA) na przykładzie CNH Polska, Grupa Fiat Industrial - Jak zmniejszyć koszty magazynowania i utrzymać wysoką jakość - Centrum logistyczne w centralnej Polsce - dlaczego warto? - Analiza obecnej sytuacji na rynku: główni operatorzy logistyczni, transport w dobie recesjiOsoby zainteresowane otrzymaniem szczegółowych informacji o konferencji prosimy o kontakt z:Beata MrozekKierownik Administracji i MarketinguGBI Partners Sp. z o.o.Tel.: 22 458 66 10Fax.: 22 458 66 11E-mail: beata.mrozek@gbip.com.pl


{modal href=”/images/stories/aktualnosci/20120215_big.jpg”}20120215{/modal}

Zespół GBI Partners zaprasza na VIII edycję konferencji pod hasłem: WORLD CLASS LOGISTICS – ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE oraz na dzień warsztatowy konferencji: WIZYTĘ W ZAKŁADZIE CNH POLSKA, GRUPA FIAT INDUSTRIAL W PŁOCKU. 17-18-19 kwietnia 2012 r. Warszawa – Płock.

 

Konferencja stwarza niepowtarzalną możliwość wypracowania, w gronie praktyków, rozwiązań wielu skomplikowanych sytyacji, z którymi spotykamy się w procesie zarządzania swoimi działami. Szczególne znaczenie ma fakt, że eksperci, którzy będą dzielili się swoimi doświadczeniami, są praktykami i każdego dnia spotykają się w pracy zawodowej z wieloma wyzwaniami w zarządzaniu Działami Logistyki oraz w realizacji zadań strategicznych dla biznesu. Osoby, które uczestniczyły w organizowanych wcześniej konferencjach tej serii potwierdzają, że czas przeznaczony na spotkanie jest doskonałą inwestycją, ponieważ po wydarzeniach tych zyskują oni wiele narzędzi i pomysłów, które pomogą w podnoszeniu efektywności w najważniejszych obszarach.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

Ogromną wartość dodaną udziału w konferencji dodatkowo stanowi możliwość benchmarkingu z praktykami z różnych branż podczas prezentacji, warsztatów, panelu dyskusyjnego oraz przerw i koktajlu. Organizatorzy starają się zapewnić maksymalnie dużo czasu na przedyskutowanie spraw szczególnie ważnych, warty podkreślenia jest również fakt, że kontakty nawiązane na konferencjach trwają latami po wydarzeniu, a nie ma większej wartości niż wiedza uzyskana u źródła.

Zagadnienia prezentowane przez ekspertów na konferencji to m.in.:
– Jakich wyzwań możemy oczekiwać w logistyce w latach 2012-2015?

– Ciągłe doskonalenie w obszarze zarządzania bezpieczeństwem oraz czasem pracy pracowników Działu Logistyki

– Innowacyjne rozwiązania stosowane w nowoczesnych łańcuchach dostaw

– Optymalne rozwiązania w zakresie IT dla logistyki

– Co-manufacturing – przykład optymalizacji procesu logistycznego i produkcyjnego

– Cost deployment a nowe trendy projektowania łańcucha dostaw

– Lean manufacturing – jak optymalnie zarządzać kosztami logistycznymi w naszej firmie

– Eliminacja marnotrawstwa w logistyce wewnętrznej

– Budowanie efektywnej współpracy między Działami Logistyki i Produkcji

– Outsourcing czy insourcing – zasady kalkulacji projektów logistycznych krok po kroku

– Wprowadzenie prostych rozwiązań w celu poprawy wydajności w logistyce (LCIA) na przykładzie CNH Polska, Grupa Fiat Industrial

– Jak zmniejszyć koszty magazynowania i utrzymać wysoką jakość

– Centrum logistyczne w centralnej Polsce – dlaczego warto?

– Analiza obecnej sytuacji na rynku: główni operatorzy logistyczni, transport w dobie recesji

Osoby zainteresowane otrzymaniem szczegółowych informacji o konferencji prosimy o kontakt z:
Beata Mrozek
Kierownik Administracji i Marketingu
GBI Partners Sp. z o.o.
Tel.: 22 458 66 10
Fax.: 22 458 66 11
E-mail: beata.mrozek@gbip.com.pl


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C