Wtransnet podpisał umowę z grupą Norbert Dentressangle

C

14-02-2013

  Wtransnet zaprojektował i wdrożył nową aplikację: DOC & DATA. Jest to rozwiązanie, które pozwala na przechowywanie i zarządzanie danymi operacyjnymi  (trasy, flota, profil działalności) jak również dokumentacją (licencje, polisy, certyfikaty) bazy danych przewoźników będących podwykonawcami grupy na poziomie europejskim.     Wtransnet oddał do dyspozycji grupy Norbert wielonarodowościowy zespół swoich pracowników, odpowiedzialnych za wdrożenie tego projektu. Aplikacja ułatwia proces kwalifikacji podwykonawców i pozwala na efektywną aktualizację wszystkich informacji i dokumentacji. Grono klientów Wtransnet powiększyło się o grupę NORBERT DENTRESSANGLE, która nie tylko korzysta z samej aplikacji, ale również z serwisu kwalifikacji przewoźników na podwykonawców, oferowanego przez międzynarodowy zespół Wtransnet.  

 

NDWtransWtransnet zaprojektował i wdrożył nową aplikację: DOC & DATA. Jest to rozwiązanie, które pozwala na przechowywanie i zarządzanie danymi operacyjnymi  (trasy, flota, profil działalności) jak również dokumentacją (licencje, polisy, certyfikaty) bazy danych przewoźników będących podwykonawcami grupy na poziomie europejskim.

 

 


Wtransnet oddał do dyspozycji grupy Norbert wielonarodowościowy zespół swoich pracowników, odpowiedzialnych za wdrożenie tego projektu. Aplikacja ułatwia proces kwalifikacji podwykonawców i pozwala na efektywną aktualizację wszystkich informacji i dokumentacji.


Grono klientów Wtransnet powiększyło się o grupę NORBERT DENTRESSANGLE, która nie tylko korzysta z samej aplikacji, ale również z serwisu kwalifikacji przewoźników na podwykonawców, oferowanego przez międzynarodowy zespół Wtransnet.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C