Wtransnet utworzy dla GRUPPO CDS prywatną giełdę ładunków i pojazdów

C

27-05-2013

  Grupa CDS zrzesza 60 włoskich i międzynarodowych firm o bardzo jasnym celu: "Zapewnienie przyrostu wartości dodanej każdej zrzeszonej firmie dzięki synergii umożliwiającej optymalizację poziomu usług i kosztów". Współpraca z Wtransnet polega na utworzeniu prywatnej giełdy dla firm z grupy CDS z dostępem do giełdy publicznej Wtransnet.     Firmy z grupy CDS szukające w danym momencie ładunku bądź wolnego pojazdu, w pierwszej kolejności będą mogły to zrobić w prywatnym otoczeniu firm z własnej grupy, do których mają już zaufanie i utrzymują z nimi relacje handlowe. Po wyczerpaniu możliwości wewnątrz własnej grupy, jako kolejny krok będą mogły szukać zleceń na rynku. Bez wątpienia, ta forma pracy wpłynie na zacieśnienie współpracy pomiędzy firmami, wykorzystując synergię utworzoną wewnątrz własnego kolektywu. Za pomocą jednego kliknięcia będzie można przesyłać oferty z prywatnego otoczenia na giełdę publiczną. Dzięki temu użytkownik nie będzie musiał ponownie wprowadzać oferty. Marco Salardi, CEO CDS, jako główny motyw wyboru aplikacji Wtransnet, podaje: - zaufanie do tej giełdy ładunków wynika z bezpieczeństwa i kontroli użytkowników  jakie oferuje, poprzez między innymi serwis gwarancji płatności, umożliwiający odzyskanie 90% wartości wcześniej ubezpieczonej faktury.  

 

cddssGrupa CDS zrzesza 60 włoskich i międzynarodowych firm o bardzo jasnym celu: “Zapewnienie przyrostu wartości dodanej każdej zrzeszonej firmie dzięki synergii umożliwiającej optymalizację poziomu usług i kosztów”. Współpraca z Wtransnet polega na utworzeniu prywatnej giełdy dla firm z grupy CDS z dostępem do giełdy publicznej Wtransnet.

 

 


Firmy z grupy CDS szukające w danym momencie ładunku bądź wolnego pojazdu, w pierwszej kolejności będą mogły to zrobić w prywatnym otoczeniu firm z własnej grupy, do których mają już zaufanie i utrzymują z nimi relacje handlowe. Po wyczerpaniu możliwości wewnątrz własnej grupy, jako kolejny krok będą mogły szukać zleceń na rynku.


Bez wątpienia, ta forma pracy wpłynie na zacieśnienie współpracy pomiędzy firmami, wykorzystując synergię utworzoną wewnątrz własnego kolektywu.


Za pomocą jednego kliknięcia będzie można przesyłać oferty z prywatnego otoczenia na giełdę publiczną. Dzięki temu użytkownik nie będzie musiał ponownie wprowadzać oferty.


Marco Salardi, CEO CDS, jako główny motyw wyboru aplikacji Wtransnet, podaje: – zaufanie do tej giełdy ładunków wynika z bezpieczeństwa i kontroli użytkowników  jakie oferuje, poprzez między innymi serwis gwarancji płatności, umożliwiający odzyskanie 90% wartości wcześniej ubezpieczonej faktury.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C