Wtransnet zaprezentuje swój produkt na Transpotec 2013

C

16-01-2013

  Wtransnet będzie obecny na najbliższej edycji "Salone della Logistica integrata e dei Trasporti", który odbędzie sie w Weronie w dniach od 28 lutego do 3 marca 2013 roku. Zespół handlowy włoskiego oddziału firmy przeprowadzi podczas targów codziennie sesje prezentacyjne produktu CARGO PLUS.         Jest to zaawansowana giełda ładunków, która promuje prace ze znanymi i zaufanymi przewoźnikami w prywatnym otoczeniu, przed wystawieniem ładunków na giełdach publicznych.   Firma zapeasza do udziału w targach i zapoznania się z korzyściami, jakie przynosi działom spedycji nowe rozwiązanie Wtransnet. Pełna agenda i godziny prezentacji zostaną wkrótce zaprezentowane.

 

transpcWtransnet będzie obecny na najbliższej edycji “Salone della Logistica integrata e dei Trasporti”, który odbędzie sie w Weronie w dniach od 28 lutego do 3 marca 2013 roku. Zespół handlowy włoskiego oddziału firmy przeprowadzi podczas targów codziennie sesje prezentacyjne produktu CARGO PLUS.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

 

Jest to zaawansowana giełda ładunków, która promuje prace ze znanymi i zaufanymi przewoźnikami w prywatnym otoczeniu, przed wystawieniem ładunków na giełdach publicznych.

 

Firma zapeasza do udziału w targach i zapoznania się z korzyściami, jakie przynosi działom spedycji nowe rozwiązanie Wtransnet. Pełna agenda i godziny prezentacji zostaną wkrótce zaprezentowane.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C