Wygraj z Consafe Logistics

C

04-04-2013

  Firma zaprasza do uczestnictwa w konkursie skierowanym do osób zarządzających gospodarką magazynową lub związanych z branżą logistyki magazynowej. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić formularz internetowy znajdujący się na stronie http://consafelogistics.pl/konkurs i poprawnie odpowiedzieć na 3 krótkie pytania.   Co miesiąc, pierwszych 30 uczestników quizu, którzy udzielą poprawnych odpowiedzi otrzyma nagrodę gwarantowaną - karty pamięci USB o pojemności 4GB.   Aby zawalczyć o więcej, wystarczy odpowiedzieć na dodatkowe pytanie. Autorzy najciekawszych wypowiedzi otrzymają voucher o wartości 500zł na zakup wybranych przez siebie butów sportowych do zrealizowania w sieci sklepów Decathlon na terenie całego kraju.   Konkurs trwa od marca do grudnia 2013 roku.   Szczegóły konkursu znaleźć można na stronie http://consafelogistics.pl/konkurs  

 

clnagrodaFirma zaprasza do uczestnictwa w konkursie skierowanym do osób zarządzających gospodarką magazynową lub związanych z branżą logistyki magazynowej. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić formularz internetowy znajdujący się na stronie http://consafelogistics.pl/konkurs i poprawnie odpowiedzieć na 3 krótkie pytania.

PROMOCJA

PROMOCJA

 


Co miesiąc, pierwszych 30 uczestników quizu, którzy udzielą poprawnych odpowiedzi otrzyma nagrodę gwarantowaną – karty pamięci USB o pojemności 4GB.

 

Aby zawalczyć o więcej, wystarczy odpowiedzieć na dodatkowe pytanie. Autorzy najciekawszych wypowiedzi otrzymają voucher o wartości 500zł na zakup wybranych przez siebie butów sportowych do zrealizowania w sieci sklepów Decathlon na terenie całego kraju.

 

Konkurs trwa od marca do grudnia 2013 roku.

 

Szczegóły konkursu znaleźć można na stronie http://consafelogistics.pl/konkurs

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C