Wygrana UTA w kategorii kart paliwowych

C

12-03-2013

  Najlepsze marki rynku pojazdów użytkowych zostały wyróżnione nagrodą Image Award podczas uroczystej gali magazynu VerkehrsRundschau w Monachium. W kategorii karty paliwowe dla flot do 10 pojazdów pierwsze miejsce zdobyła UTA. Helmut Lanfermann, zarządzający spółką, nie kryje swojego zadowolenia z tego wyróżnienia: - Trzecie z kolei zwycięstwo w rankingu Image Award magazynu Verkehrsrundschau potwierdza nasze całkowite ukierunkowanie na potrzeby klienta oraz profesjonalizm w świadczeniu codziennych usług. Wyróżnienie postrzegamy również jako wymierny efekt naszej silnej obecności na rynku. Naturalnie nie będziemy spoczywać na laurach, ponieważ ukierunkowanie na potrzeby klienta musi być każdego dnia ożywiane na nowo i stale rozwijane. Image Award 2013 zostały przyznane w siedmiu kategoriach związanych z pojazdami użytkowymi i taborem samochodowym oraz w dwóch kategoriach w zakresie magazynowania i przeładunku. Istotą rankingu jest zbadanie opinii publicznej w zakresie wizerunku i znajomości czołowych marek pojazdów użytkowych, jak również produktów i usług skierowanych do tej kategorii odbiorców. Niemieccy spedytorzy i przewoźnicy już po raz kolejny wybrali najlepsze marki rynku pojazdów użytkowych. Ankieta została przeprowadzona na zlecenie tygodnika VerkehrsRundschau pośród 400 przypadkowo wybranych kadr kierowniczych firm posiadających własny park samochodowy.  

 

UTAANajlepsze marki rynku pojazdów użytkowych zostały wyróżnione nagrodą Image Award podczas uroczystej gali magazynu VerkehrsRundschau w Monachium. W kategorii karty paliwowe dla flot do 10 pojazdów pierwsze miejsce zdobyła UTA.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 


Helmut Lanfermann, zarządzający spółką, nie kryje swojego zadowolenia z tego wyróżnienia: – Trzecie z kolei zwycięstwo w rankingu Image Award magazynu Verkehrsrundschau potwierdza nasze całkowite ukierunkowanie na potrzeby klienta oraz profesjonalizm w świadczeniu codziennych usług. Wyróżnienie postrzegamy również jako wymierny efekt naszej silnej obecności na rynku. Naturalnie nie będziemy spoczywać na laurach, ponieważ ukierunkowanie na potrzeby klienta musi być każdego dnia ożywiane na nowo i stale rozwijane.


Image Award 2013 zostały przyznane w siedmiu kategoriach związanych z pojazdami użytkowymi i taborem samochodowym oraz w dwóch kategoriach w zakresie magazynowania i przeładunku. Istotą rankingu jest zbadanie opinii publicznej w zakresie wizerunku i znajomości czołowych marek pojazdów użytkowych, jak również produktów i usług skierowanych do tej kategorii odbiorców.


Niemieccy spedytorzy i przewoźnicy już po raz kolejny wybrali najlepsze marki rynku pojazdów użytkowych. Ankieta została przeprowadzona na zlecenie tygodnika VerkehrsRundschau pośród 400 przypadkowo wybranych kadr kierowniczych firm posiadających własny park samochodowy.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C