Wyjątkowy transport do Kolumbii

C

27-08-2013

Dachser Air & Sea Logistics zrealizował wyjątkowo trudny transport spektrometru masowego, bardzo czułego urządzenia do określania masy atomów i cząsteczek, z Bremy do Kolumbii.           Spektometr masowy w ciągu pięciu dni, pokonując różnymi środkami transportu bezdroża Ameryki Południowej, przebył 8.900 km. Dachser Air & Sea Logistics z Bremy zorganizował nie tylko transport urządzenia, ale także był odpowiedzialny za jego załadunek i rozładunek, odprawę celną i odpowiednie zabezpieczenie. Przygotowania do trwającego 5 dni transportu zajęły aż 6 tygodni.   Podróż rozpoczęła się w Bremie w Niemczech, gdzie spektrometr został załadowany przy pomocy dźwigu na ciężarówkę, która dostarczyła go do lotniska w Amsterdamie. Najbardziej wrażliwa cześć urządzenia ? magnes wypełniony helem ? został wyposażony w czujniki odnotowujące nawet najmniejsze drgania.   Odpowiednio zabezpieczony spektrometr masowy dotarł na miejsce, gdzie został rozładowany i zainstalowany u odbiorcy - potentat z branży ropy i gazu z północno-wschodniej Kolumbii.  

dachsterDachser Air & Sea Logistics zrealizował wyjątkowo trudny transport spektrometru masowego, bardzo czułego urządzenia do określania masy atomów i cząsteczek, z Bremy do Kolumbii.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

Spektometr masowy w ciągu pięciu dni, pokonując różnymi środkami transportu bezdroża Ameryki Południowej, przebył 8.900 km. Dachser Air & Sea Logistics z Bremy zorganizował nie tylko transport urządzenia, ale także był odpowiedzialny za jego załadunek i rozładunek, odprawę celną i odpowiednie zabezpieczenie. Przygotowania do trwającego 5 dni transportu zajęły aż 6 tygodni.

 

Podróż rozpoczęła się w Bremie w Niemczech, gdzie spektrometr został załadowany przy pomocy dźwigu na ciężarówkę, która dostarczyła go do lotniska w Amsterdamie. Najbardziej wrażliwa cześć urządzenia ? magnes wypełniony helem ? został wyposażony w czujniki odnotowujące nawet najmniejsze drgania.

 

Odpowiednio zabezpieczony spektrometr masowy dotarł na miejsce, gdzie został rozładowany i zainstalowany u odbiorcy – potentat z branży ropy i gazu z północno-wschodniej Kolumbii.

 

dachser-big

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C