Wyniki konkursu „Firma Dobrze Widziana”

C

28-11-2016

Dachser, jeden z operatorów logistycznych, otrzymał prestiżowy tytuł „Firma Dobrze Widziana”. Wyróżnienie przyznawane jest w ramach organizowanego rokrocznie przez BCC konkursu, w którym nagradzane są przedsiębiorstwa działające zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Dachser jest laureatem tego plebiscytu już po raz drugi.   „Idea społecznej odpowiedzialności biznesu jest wpleciona w filozofię działania firmy Dachser. Dla nas CSR nie jest tylko jednym z wielu projektów do zrealizowania, ale postawą, która wyznacza sposób naszego postępowania na co dzień – w relacjach z pracownikami, kontrahentami, społecznością lokalną, wobec otoczenia i środowiska naturalnego. Wyróżnienie nas za te starania w pierwszej chwili cieszy, a w kolejnej także mobilizuje do dalszej pracy w tym kierunku i to właśnie zamierzamy uczynić"  komentuje Grzegorz Lichocik, prezes zarządu Dachser w Polsce.   Konkurs „Firma Dobrze Widziana” został zorganizowany przez Business Centre Club już po raz siódmy. Laureatów na podstawie ankiety konkursowej wytypowała kapituła. W plebiscycie oceniane są m.in. strategia działań CSR, skuteczność i metody komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w tym zakresie, polityka firmy wobec pracowników, w tym przestrzeganie zasad równouprawnienia, a także przestrzeganie zasad społecznej odpowiedzialności biznesu w obszarze ekologii, rynku i działań charytatywnych.

dachse firmaDachser, jeden z operatorów logistycznych, otrzymał prestiżowy tytuł „Firma Dobrze Widziana”. Wyróżnienie przyznawane jest w ramach organizowanego rokrocznie przez BCC konkursu, w którym nagradzane są przedsiębiorstwa działające zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Dachser jest laureatem tego plebiscytu już po raz drugi.

 

„Idea społecznej odpowiedzialności biznesu jest wpleciona w filozofię działania firmy Dachser. Dla nas CSR nie jest tylko jednym z wielu projektów do zrealizowania, ale postawą, która wyznacza sposób naszego postępowania na co dzień – w relacjach z pracownikami, kontrahentami, społecznością lokalną, wobec otoczenia i środowiska naturalnego. Wyróżnienie nas za te starania w pierwszej chwili cieszy, a w kolejnej także mobilizuje do dalszej pracy w tym kierunku i to właśnie zamierzamy uczynić”  komentuje Grzegorz Lichocik, prezes zarządu Dachser w Polsce.

 

Konkurs „Firma Dobrze Widziana” został zorganizowany przez Business Centre Club już po raz siódmy. Laureatów na podstawie ankiety konkursowej wytypowała kapituła. W plebiscycie oceniane są m.in. strategia działań CSR, skuteczność i metody komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w tym zakresie, polityka firmy wobec pracowników, w tym przestrzeganie zasad równouprawnienia, a także przestrzeganie zasad społecznej odpowiedzialności biznesu w obszarze ekologii, rynku i działań charytatywnych.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C