Wyrożnienie dla CEO P3 Logistic Parks

C

21-04-2016

Ian Worboys, CEO P3 Logistic Parks otrzymał tytuł „Branżowej Osobowości Roku Rynku Nieruchomości 2016” w tegorocznej edycji nagród CEEQA. Nagrody te są przyznawane co roku we współpracy z Financial Times. W plebiscycie uczestniczy ponad 700 wpływowych osób i szefów firm z sektora nieruchomości komercyjnych, reprezentujących ponad 50 krajów.       Uroczystość CEEQA Awards – organizowana co roku od 13 lat – jest jedną z najważniejszych okazji do wyrażenia uznania za osiągnięcia biznesowe w zakresie inwestycji w nieruchomości komercyjne i ich rozbudowy w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) i Południowo-Wschodniej (SEE), a także nagrodzenia najlepszych budynków, firm i specjalistów w branży. Jury CEEQA Awards składa się z przedstawicieli wyższej kadry kierowniczej czołowych firm działających w regionach CEE i SEE.   Ian Worboys może poszczycić się ponad 35 letnim doświadczeniem w sektorze nieruchomości. P3 pod jego kierunkiem odnotował znaczny wzrost swojego portfolio. Liczba klientów P3 zwiększyła się z 98 do ponad 300 firm z 9 krajów, a zatrudnienie w firmie wzrosło z 48 do 110 osób. Na początku 2016 roku P3 prowadził budowę magazynów o powierzchni 220 000 m2 w 4 krajach Europy, co oznacza niemal dwukrotne zwiększenie skali w porównaniu z 113 000 m2 w 2015 roku. W 2015 roku Worboys zorganizował zakup portfolio liczącego 467 000 m² w Polsce i Rumunii, dzięki czemu zasób powierzchni zarządzanej przez P3 po raz pierwszy przekroczył 3 miliony metrów kwadratowych. Jedną z inicjatyw „Branżowej Osobowości Roku Rynku Nieruchomości” jest wznoszenie „budynków nowej generacji” przez P3, które charakteryzują się mniejszym obciążeniem dla środowiska naturalnego i znacznie niższymi kosztami użytkowania. Pierwsza prototypowa inwestycja tego typu powstała w parku P3 w Mszczonowie. Jest to magazyn o powierzchni 46 230 m2, zbudowany w formule Build-to-Suit, czyli z uwzględnieniem wymagań przyszłego użytkownika.   - Jestem zaszczycony otrzymaniem tej nagrody, którą przyjmuję jako niezwykły dowód uznania dla wytężonej pracy całego zespołu P3. Pomyślny rozwój firmy zawdzięczamy także zaufaniu i wsparciu ze strony naszych udziałowców, spółek TPG i Ivanhoe Cambridge. Rok 2015 był okresem najbardziej obfitującym w wydarzenia od powstania P3 w 2001 roku. Chcemy utrzymać to tempo także w bieżącym roku. Uważam, że nasz sukces jest w dużej mierze pochodną entuzjazmu w podejściu do branży magazynowej i zaangażowania w zaspakajanie oczekiwań naszych klientów. Wiem, że kiedy uda nam się pomóc klientowi w zrealizowaniu jego celów i rozwinięciu działalności, my również na tym korzystamy – powiedział dyrektor generalny P3, Ian Worboys.  

P3 wyroznienie CEO Ian WorboysIan Worboys, CEO P3 Logistic Parks otrzymał tytuł „Branżowej Osobowości Roku Rynku Nieruchomości 2016” w tegorocznej edycji nagród CEEQA. Nagrody te są przyznawane co roku we współpracy z Financial Times. W plebiscycie uczestniczy ponad 700 wpływowych osób i szefów firm z sektora nieruchomości komercyjnych, reprezentujących ponad 50 krajów.

 

 

 

Uroczystość CEEQA Awards – organizowana co roku od 13 lat – jest jedną z najważniejszych okazji do wyrażenia uznania za osiągnięcia biznesowe w zakresie inwestycji w nieruchomości komercyjne i ich rozbudowy w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) i Południowo-Wschodniej (SEE), a także nagrodzenia najlepszych budynków, firm i specjalistów w branży. Jury CEEQA Awards składa się z przedstawicieli wyższej kadry kierowniczej czołowych firm działających w regionach CEE i SEE.

 

Ian Worboys może poszczycić się ponad 35 letnim doświadczeniem w sektorze nieruchomości. P3 pod jego kierunkiem odnotował znaczny wzrost swojego portfolio. Liczba klientów P3 zwiększyła się z 98 do ponad 300 firm z 9 krajów, a zatrudnienie w firmie wzrosło z 48 do 110 osób. Na początku 2016 roku P3 prowadził budowę magazynów o powierzchni 220 000 m2 w 4 krajach Europy, co oznacza niemal dwukrotne zwiększenie skali w porównaniu z 113 000 m2 w 2015 roku. W 2015 roku Worboys zorganizował zakup portfolio liczącego 467 000 m² w Polsce i Rumunii, dzięki czemu zasób powierzchni zarządzanej przez P3 po raz pierwszy przekroczył 3 miliony metrów kwadratowych. Jedną z inicjatyw „Branżowej Osobowości Roku Rynku Nieruchomości” jest wznoszenie „budynków nowej generacji” przez P3, które charakteryzują się mniejszym obciążeniem dla środowiska naturalnego i znacznie niższymi kosztami użytkowania. Pierwsza prototypowa inwestycja tego typu powstała w parku P3 w Mszczonowie. Jest to magazyn o powierzchni 46 230 m2, zbudowany w formule Build-to-Suit, czyli z uwzględnieniem wymagań przyszłego użytkownika.

 

Jestem zaszczycony otrzymaniem tej nagrody, którą przyjmuję jako niezwykły dowód uznania dla wytężonej pracy całego zespołu P3. Pomyślny rozwój firmy zawdzięczamy także zaufaniu i wsparciu ze strony naszych udziałowców, spółek TPG i Ivanhoe Cambridge. Rok 2015 był okresem najbardziej obfitującym w wydarzenia od powstania P3 w 2001 roku. Chcemy utrzymać to tempo także w bieżącym roku. Uważam, że nasz sukces jest w dużej mierze pochodną entuzjazmu w podejściu do branży magazynowej i zaangażowania w zaspakajanie oczekiwań naszych klientów. Wiem, że kiedy uda nam się pomóc klientowi w zrealizowaniu jego celów i rozwinięciu działalności, my również na tym korzystamy – powiedział dyrektor generalny P3, Ian Worboys.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C