Wystarczy 7 minut i korzystasz z kuriera Siódemki

C

05-05-2010

_ W ramach usługi WebPack7 od 1 maja tego roku, Siódemka S.A. wprowadziła nowy, interaktywny system obsługi zamówień obejmujący zamawianie pakietów listów przewozowych. Płatność za  usługę WebPack7 możesz dokonać  za pośrednictwem systemu płatności.pl. Dzięki nowej aplikacji zamówienia usługi Webpack7, każdy klient, z pulpitu własnego komputera, w ciągu 7 minut będzie mógł rozpocząć korzystanie z usług Siódemki.     Usługa WebPack7 jest idealnym rozwiązaniem dla klientów z sektora handlu elektronicznego, zainteresowanych atrakcyjną ceną za jedną paczkę. Usługa WebPack7 dostępna jest w pakietach po 30, 50, 100, 200, 300 szt. listów przewozowych. Przy zakupie największego pakietu cena za paczkę do 30 kg, zawierającą ubezpieczenie o wartości do 5000 zł wyniesie 15,99 zł. Usługa WebPack7 to idealne rozwiązanie dla firm jak i osób prywatnych, którzy pragną oszczędzić swój czas i nie chcą wiązać się umową z jednym z przewoźnikiem. Zamówiony pakiet usług nadawca  może wykorzystać aż przez 6 miesięcy od daty zakupu. W ramach usługi WebPack7, wystarczy tylko wejść na stronę www.siodemka.com i zamówić usługę WebPack7. Wystarczy wybrać odpowiednio dobrany pakiet listów przewozowych oraz dokonać płatności on-line. Po zarejestrowaniu płatności, na adres email wskazany w formularzu zamówienia, klient otrzyma login do systemu WebMobile7. Po zalogowaniu się do systemu zamawiający będzie mógł wypełnić list przewozowy i wydrukować go we własnym biurze. W momencie, gdy przesyłka jest gotowa do wysłania pozostaje tylko zamówić kuriera również za pośrednictwem strony Siódemki. System przy pomocy automatycznego licznika  wskaże użytkownikom pozostałą do wykorzystania ilość listów przewozowych dostępnych w usłudze WebPack7. Dzięki czemu klient korzystający z usługi, na bieżąco może kontrolować dostępną ilość listów i dokonać zamówienia kolejnego pakietu. Usługa WebPack7 skierowana jest głównie do firm z branży e-commerce (sklepy internetowe i sprzedawcy na portalach aukcyjnych), wysyłających towar do odbiorców na swój koszt oraz do firm, w których trudno określić miesięczną ilość wysyłanych przesyłek. WebPack7 umożliwia doręczenie przesyłki następnego dnia roboczego do godz. 16.00 w całym kraju w jednej ryczałtowej cenie. Usługa jest realizowana w systemie "od drzwi do drzwi", a odbiorcą może być zarówno klient instytucjonalny, jak i osoba prywatna. Każda paczka nadana w ramach usługi WebPack7 jest ubezpieczona do kwoty 5000,00 zł. W rozszerzonej wersji usługi - WebPack7 Plus - możliwe jest także nadanie paczki za pobraniem do kwoty 1000 zł. Więcej informacji o usłudze można uzyskać na stronie usługi WebPack7.: http://www.siodemka.com/webpack7promo/

_

W ramach usługi WebPack7 od 1 maja tego roku, Siódemka S.A. wprowadziła nowy, interaktywny system obsługi zamówień obejmujący zamawianie pakietów listów przewozowych. Płatność za  usługę WebPack7 możesz dokonać  za pośrednictwem systemu płatności.pl.


Dzięki nowej aplikacji zamówienia usługi Webpack7, każdy klient, z pulpitu własnego komputera, w ciągu 7 minut będzie mógł rozpocząć korzystanie z usług Siódemki.


 

 

Usługa WebPack7 jest idealnym rozwiązaniem dla klientów z sektora handlu elektronicznego, zainteresowanych atrakcyjną ceną za jedną paczkę. Usługa WebPack7 dostępna jest w pakietach po 30, 50, 100, 200, 300 szt. listów przewozowych. Przy zakupie największego pakietu cena za paczkę do 30 kg, zawierającą ubezpieczenie o wartości do 5000 zł wyniesie 15,99 zł. Usługa WebPack7 to idealne rozwiązanie dla firm jak i osób prywatnych, którzy pragną oszczędzić swój czas i nie chcą wiązać się umową z jednym z przewoźnikiem. Zamówiony pakiet usług nadawca  może wykorzystać aż przez 6 miesięcy od daty zakupu.


W ramach usługi WebPack7, wystarczy tylko wejść na stronę www.siodemka.com i zamówić usługę WebPack7. Wystarczy wybrać odpowiednio dobrany pakiet listów przewozowych oraz dokonać płatności on-line. Po zarejestrowaniu płatności, na adres email wskazany w formularzu zamówienia, klient otrzyma login do systemu WebMobile7. Po zalogowaniu się do systemu zamawiający będzie mógł wypełnić list przewozowy i wydrukować go we własnym biurze. W momencie, gdy przesyłka jest gotowa do wysłania pozostaje tylko zamówić kuriera również za pośrednictwem strony Siódemki.


System przy pomocy automatycznego licznika  wskaże użytkownikom pozostałą do wykorzystania ilość listów przewozowych dostępnych w usłudze WebPack7. Dzięki czemu klient korzystający z usługi, na bieżąco może kontrolować dostępną ilość listów i dokonać zamówienia kolejnego pakietu.


Usługa WebPack7 skierowana jest głównie do firm z branży e-commerce (sklepy internetowe i sprzedawcy na portalach aukcyjnych), wysyłających towar do odbiorców na swój koszt oraz do firm, w których trudno określić miesięczną ilość wysyłanych przesyłek.


WebPack7 umożliwia doręczenie przesyłki następnego dnia roboczego do godz. 16.00 w całym kraju w jednej ryczałtowej cenie. Usługa jest realizowana w systemie “od drzwi do drzwi”, a odbiorcą może być zarówno klient instytucjonalny, jak i osoba prywatna. Każda paczka nadana w ramach usługi WebPack7 jest ubezpieczona do kwoty 5000,00 zł. W rozszerzonej wersji usługi – WebPack7 Plus – możliwe jest także nadanie paczki za pobraniem do kwoty 1000 zł.


Więcej informacji o usłudze można uzyskać na stronie usługi WebPack7.: http://www.siodemka.com/webpack7promo/

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C