Wysyłaj i odbieraj przesyłki w salonikach prasowych

C

11-10-2012

  Firma kurierska K-EX we współpracy z Kolporterem przygotowała nową usługę, która od początku października br. jest realizowana w wybranych, 240 salonikach prasowych Kolportera oraz salonach Top-Press. Klienci saloników mogą teraz nadać lub odebrać osobiście przesyłki kurierskie.           W salonikach prasowych Kolportera można także odebrać przesyłkę - po okazaniu kodu, jaki został do odbiorcy wysłany SMS-em. Dodatkowym ułatwieniem dla klientów jest możliwość nadawania i odbierania przesyłek za pobraniem.   Saloniki Kolportera, w których realizowana jest usługa kurierska, są oznaczone logo K-EX Sp. z o.o.

 

kolporterFirma kurierska K-EX we współpracy z Kolporterem przygotowała nową usługę, która od początku października br. jest realizowana w wybranych, 240 salonikach prasowych Kolportera oraz salonach Top-Press. Klienci saloników mogą teraz nadać lub odebrać osobiście przesyłki kurierskie.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

 

 


W salonikach prasowych Kolportera można także odebrać przesyłkę – po okazaniu kodu, jaki został do odbiorcy wysłany SMS-em. Dodatkowym ułatwieniem dla klientów jest możliwość nadawania i odbierania przesyłek za pobraniem.

 

Saloniki Kolportera, w których realizowana jest usługa kurierska, są oznaczone logo K-EX Sp. z o.o.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C