Wysyłaj paczki nawet do 70 % taniej

C

15-03-2013

  Siódemka uaktualnia swoją ofertę dla przedsiębiorców, dzięki której można wysyłać paczki nawet o 70% taniej. Zamiast deklarowania minimalnej ilości wysyłek, klienci otrzymują do wyboru dwa abonamenty - Moja Firma 300 oraz Moja Firma 650 - z odpowiednio 20 i 50 bezpłatnymi paczkami w ramach abonamentu. W ramach nowej oferty, jeden abonament w czasie obowiązywania umowy jest bezpłatny.     Najnowsza oferta dostępna jest dla klientów instytucjonalnych od 1 marca. Umowa zawierana jest na 12 miesięcy, a każdy klient, który skorzysta z oferty otrzyma dostęp do platformy obsługi przesyłek i klienta - 7 Internet Shipping ? jednego z najbardziej zaawansowanych narzędzi tego typu na rynku. Siódemka zwraca uwagę na niski koszt pojedynczej paczki w ramach abonamentu. W przypadku Mojej Firmy 300 to 15 złotych, a Mojej Firmy 650 zaledwie 13 zł. Po przekroczeniu liczby paczek przysługujących w abonamencie, ich cena jeszcze się zmniejsza, odpowiednio do 14 zł i 12,5 zł. Za wysłane przez firmę paczki, wystawiana jest zbiorcza e-faktura z odroczonym terminem płatności, co dodatkowo ułatwia i usprawnia pracę firmy. Z kolei dostęp do platformy 7 Internet Shipping (platforma jest udostępniana wyłącznie klientom korzystającym z oferty) umożliwia nie tylko wygodne przeprowadzenie całego procesu wysyłki, ale również m.in. sprawdzenie jej statusu, dokonanie rozliczeń oraz kontakt z Działem Obsługi Klienta.  

 

siodem1Siódemka uaktualnia swoją ofertę dla przedsiębiorców, dzięki której można wysyłać paczki nawet o 70% taniej. Zamiast deklarowania minimalnej ilości wysyłek, klienci otrzymują do wyboru dwa abonamenty – Moja Firma 300 oraz Moja Firma 650 – z odpowiednio 20 i 50 bezpłatnymi paczkami w ramach abonamentu. W ramach nowej oferty, jeden abonament w czasie obowiązywania umowy jest bezpłatny.

 

 


Najnowsza oferta dostępna jest dla klientów instytucjonalnych od 1 marca. Umowa zawierana jest na 12 miesięcy, a każdy klient, który skorzysta z oferty otrzyma dostęp do platformy obsługi przesyłek i klienta – 7 Internet Shipping ? jednego z najbardziej zaawansowanych narzędzi tego typu na rynku.


Siódemka zwraca uwagę na niski koszt pojedynczej paczki w ramach abonamentu. W przypadku Mojej Firmy 300 to 15 złotych, a Mojej Firmy 650 zaledwie 13 zł. Po przekroczeniu liczby paczek przysługujących w abonamencie, ich cena jeszcze się zmniejsza, odpowiednio do 14 zł i 12,5 zł. Za wysłane przez firmę paczki, wystawiana jest zbiorcza e-faktura z odroczonym terminem płatności, co dodatkowo ułatwia i usprawnia pracę firmy.


Z kolei dostęp do platformy 7 Internet Shipping (platforma jest udostępniana wyłącznie klientom korzystającym z oferty) umożliwia nie tylko wygodne przeprowadzenie całego procesu wysyłki, ale również m.in. sprawdzenie jej statusu, dokonanie rozliczeń oraz kontakt z Działem Obsługi Klienta.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C