XI FORUM Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

C

08-08-2014

7 i 8 października odbędzie się w Warszawie FORUM Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA.           Już po raz 11. odbędzie się Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA – jedno z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym.   Forum na stałe wpisało się w kalendarze branżowe najlepszych ekspertów. Każdego roku przyciąga coraz szersze grono słuchaczy, a zeszłoroczna jubileuszowa edycja zgromadziła ponad 200 osób działających w dziedzinie logistyki.   Motywem przewodnim tegorocznego Forum będą "Szczyty przewozowe", z których zjawiskiem spotkał się każdy, kto ma do czynienia z łańcuchem dostaw obsługującym duże wolumeny oraz w takim samym stopniu małe i średnie przedsiębiorstwa obracające towarami. Mając na uwadze rosnące ożywienie popytu konsumenckiego, uczestnicy wspólnie przyjrzą się dobrym praktykom zarówno krajowym, jak i europejskim ograniczającym skalę problemu.   Nie zabraknie dyskusji panelowych, w których uczestnicy będą mogli zabrać głos w sprawie i podzielić się wyzwaniami, z jakimi mierzą się w swojej codziennej praktyce.   W oparciu o case studs i liczne prelekcje zaproszeni eksperci wskażą nowoczesne rozwiązania oraz sprawdzone praktyki optymalizacji działań w zakresie ządzania łańcuchem dostaw, zaopatrzenia, transportu, produkcji oraz magazynowania.   Akademia Logistyki - formuła pięciu sesji równoległych - umożliwi dopasowanie specjalistycznego treningu menedżerskiego do własnych potrzeb.   Zgodnie z coroczną tradycją po zakończeniu pierwszego dnia Forum organizatorzy zapraszają do udziału w wieczornym bankiecie branżowym. Będzie to   Więcej informacji: http://konferencje.pb.pl/konferencja/818,xi-forum-polskich-menedzerow-logistyki-polska-logistyka    

xi-forum-menedzerow-17 i 8 października odbędzie się w Warszawie FORUM Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA.

 

 

 

 

 

Już po raz 11. odbędzie się Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA – jedno z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym.

 

Forum na stałe wpisało się w kalendarze branżowe najlepszych ekspertów. Każdego roku przyciąga coraz szersze grono słuchaczy, a zeszłoroczna jubileuszowa edycja zgromadziła ponad 200 osób działających w dziedzinie logistyki.

 

Motywem przewodnim tegorocznego Forum będą “Szczyty przewozowe”, z których zjawiskiem spotkał się każdy, kto ma do czynienia z łańcuchem dostaw obsługującym duże wolumeny oraz w takim samym stopniu małe i średnie przedsiębiorstwa obracające towarami. Mając na uwadze rosnące ożywienie popytu konsumenckiego, uczestnicy wspólnie przyjrzą się dobrym praktykom zarówno krajowym, jak i europejskim ograniczającym skalę problemu.

 

Nie zabraknie dyskusji panelowych, w których uczestnicy będą mogli zabrać głos w sprawie i podzielić się wyzwaniami, z jakimi mierzą się w swojej codziennej praktyce.

 

W oparciu o case studs i liczne prelekcje zaproszeni eksperci wskażą nowoczesne rozwiązania oraz sprawdzone praktyki optymalizacji działań w zakresie ządzania łańcuchem dostaw, zaopatrzenia, transportu, produkcji oraz magazynowania.

 

Akademia Logistyki – formuła pięciu sesji równoległych – umożliwi dopasowanie specjalistycznego treningu menedżerskiego do własnych potrzeb.

 

Zgodnie z coroczną tradycją po zakończeniu pierwszego dnia Forum organizatorzy zapraszają do udziału w wieczornym bankiecie branżowym. Będzie to

 

Więcej informacji: http://konferencje.pb.pl/konferencja/818,xi-forum-polskich-menedzerow-logistyki-polska-logistyka

 

xi-forum-menedzerow-2

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C