XVI Międzynarodowe Targi Morskie i Konferencja BALTEXPO 2011

C

03-08-2011

{modal href="/images/stories/aktualnosci/baltexpo_big.jpg"}{/modal} Już po raz 16 przedstawiciele przemysłu stoczniowego, gospodarki morskiej i portów spotkają się na jedynych w Polsce Międzynarodowych Targach Morskich i Konferencji BALTEXPO 2011, które odbędą się 6 - 8 września 2011 r. w Hali Olivia w Gdańsku.   Tematyka targów BALTEXPO 2011 obejmuje następujące obszary gospodarski morskiej: Przemysł stoczniowy, naprawy i remonty statków, maszyny, urządzenia Porty, infrastruktura, usługi, terminale Transport, Spedycja i Logistyka Bezpieczeństwo i ochrona portów i nawigacji Ochrona środowiska Infrastruktura przybrzeżna i śródlądowa Energetyka wiatrowa Towarzystwa morskie Usługi Publikacje W tegorocznej edycji Baltexpo, oprócz podstawowej tematyki targów jaką jest przemysł stoczniowy, remonty statków, wyposażenie, maszyny, urządzenia i konstrukcje stalowe szczególna uwaga poświecona będzie zagadnieniom infrastruktury portów, usługom portowym, transportowi, spedycji i logistyce, bezpieczeństwu i ochronie portów, bezpieczeństwu żeglugi i morskiej energetyce wiatrowej. Zostaną stworzone specjalne sektory tematyczne targów umożliwiające zwiedzającym szybkie i sprawne zapoznanie się z ofertą prezentowana na targach. Po raz pierwszy odbędzie się też: Konferencja "Bezpieczeństwo Portów i Żeglugi na Morzu Bałtyckim" organizowana we współpracy miesięcznika Raport - Wojsko Technika Obronność. Konferencja "Morska Energetyka Wiatrowa i Przemysł Offshore" przygotowana we współpracy z Polskim Towarzystwem Energetyki Wiatrowej Zagadnienia dotyczące transportu logistyki i spedycji zostaną omówione w Konferencji "Przyszłość Infrastruktury Portów Morskich w Polsce" Udział w Targach i Konferencji zapowiedziało wielu specjalistów z Polski i zagranicy. Partnerami targów są Stocznia Gdańsk S.A. oraz CESA (Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Stoczniowego - Bruksela). Dowodem prestiżu i rangi Baltexpo jest objęcie tego wydarzenia Patronatem Honorowym przez: Waldemara Pawlaka, Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki, Aleksandra Grada, Ministra Skarbu, Ministerstwo Infrastruktury, Romana Zaborowskiego, Wojewodę Pomorskiego, Mieczysława Struka, Marszałka Województwa Pomorskiego, Pawła Adamowicza, Prezydenta Miasta Gdańsk, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ), Związek Pracodawców Forum Okrętowe, Polską Izbę Spedycji i Logistyki oraz Krajową Izbę Gospodarczą. Więcei informacji o Międzynarodowych Targach Morskich i Konferencji BALTEXPO 2011 oraz aktualny program wydarzeń na stronie organizatora: www.baltexpo.com.pl 

{modal href=”/images/stories/aktualnosci/baltexpo_big.jpg”}baltexpo{/modal}


Już po raz 16 przedstawiciele przemysłu stoczniowego, gospodarki morskiej i portów spotkają się na jedynych w Polsce Międzynarodowych Targach Morskich i Konferencji BALTEXPO 2011, które odbędą się 6 – 8 września 2011 r. w Hali Olivia w Gdańsku.

PROMOCJA

PROMOCJA

 


Tematyka targów BALTEXPO 2011 obejmuje następujące obszary gospodarski morskiej:

 • Przemysł stoczniowy, naprawy i remonty statków, maszyny, urządzenia
 • Porty, infrastruktura, usługi, terminale
 • Transport, Spedycja i Logistyka
 • Bezpieczeństwo i ochrona portów i nawigacji
 • Ochrona środowiska
 • Infrastruktura przybrzeżna i śródlądowa
 • Energetyka wiatrowa
 • Towarzystwa morskie
 • Usługi
 • Publikacje


W tegorocznej edycji Baltexpo, oprócz podstawowej tematyki targów jaką jest przemysł stoczniowy, remonty statków, wyposażenie, maszyny, urządzenia i konstrukcje stalowe szczególna uwaga poświecona będzie zagadnieniom infrastruktury portów, usługom portowym, transportowi, spedycji i logistyce, bezpieczeństwu i ochronie portów, bezpieczeństwu żeglugi i morskiej energetyce wiatrowej. Zostaną stworzone specjalne sektory tematyczne targów umożliwiające zwiedzającym szybkie i sprawne zapoznanie się z ofertą prezentowana na targach.


Po raz pierwszy odbędzie się też:

 • Konferencja “Bezpieczeństwo Portów i Żeglugi na Morzu Bałtyckim” organizowana we współpracy miesięcznika Raport – Wojsko Technika Obronność.
 • Konferencja “Morska Energetyka Wiatrowa i Przemysł Offshore” przygotowana we współpracy z Polskim Towarzystwem Energetyki Wiatrowej
 • Zagadnienia dotyczące transportu logistyki i spedycji zostaną omówione w Konferencji “Przyszłość Infrastruktury Portów Morskich w Polsce”


Udział w Targach i Konferencji zapowiedziało wielu specjalistów z Polski i zagranicy.


Partnerami targów są Stocznia Gdańsk S.A. oraz CESA (Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Stoczniowego – Bruksela). Dowodem prestiżu i rangi Baltexpo jest objęcie tego wydarzenia Patronatem Honorowym przez: Waldemara Pawlaka, Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki, Aleksandra Grada, Ministra Skarbu, Ministerstwo Infrastruktury, Romana Zaborowskiego, Wojewodę Pomorskiego, Mieczysława Struka, Marszałka Województwa Pomorskiego, Pawła Adamowicza, Prezydenta Miasta Gdańsk, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ), Związek Pracodawców Forum Okrętowe, Polską Izbę Spedycji i Logistyki oraz Krajową Izbę Gospodarczą.


Więcei informacji o Międzynarodowych Targach Morskich i Konferencji BALTEXPO 2011 oraz aktualny program wydarzeń na stronie organizatora: www.baltexpo.com.pl 


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C