Z GroupeCAT na Stadiony

C

06-10-2011

    CAT Rumunia przy współpracy  z CAT LC Polska oraz CAT LC Ukraina zorganizował transport sprzętu na odbywające się piłkarskie mistrzostwa. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne służące zarówno do transmisji danych HD oraz  tworzenia grafik wyświetlanych na stadionach i w czasie przekazu tv zostały przewiezione z Holandii na stadiony wszystkich miast goszczących.     Ciężarówki CAT LC trafiły do Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Kijowa, Lwowa oraz Doniecka, a dostarczony ładunek pozwolił kibicom na przeżycie rozgrywek na najwyższym poziomie.
   
20120704
CAT Rumunia przy współpracy  z CAT LC Polska oraz CAT LC Ukraina zorganizował transport sprzętu na odbywające się piłkarskie mistrzostwa. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne służące zarówno do transmisji danych HD oraz  tworzenia grafik wyświetlanych na stadionach i w czasie przekazu tv zostały przewiezione z Holandii na stadiony wszystkich miast goszczących.
 

 

Ciężarówki CAT LC trafiły do Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Kijowa, Lwowa oraz Doniecka, a dostarczony ładunek pozwolił kibicom na przeżycie rozgrywek na najwyższym poziomie.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C