Zabezpieczanie płatności w transporcie

C

24-01-2016

Branża transportowa charakteryzuje się bardzo długimi , dwu a nawet trzy miesięcznymi terminami płatności oraz niestety bardzo niską moralnością płatniczą. Akceptują to wszyscy przedsiębiorcy, nawet ci najmniejsi. Mimo upływu lat w tej kwestii niewiele się zmienia.         Niepewność, opóźnione przelewy, doraźne próby radzenia sobie z kosztami prowadzenia biznesu, a dodatkowo wciąż malejące marże, walka cenowa i oczywiście konkurencja - to podstawowe problemy, z którymi na co dzień zmagają się przedsiębiorcy prowadzący działalność w sektorze transportowym. Mimo tych wszystkich przeszkód branża transportowa jest jedną z tych, która szybko się rozwija, a duża rzesza przedsiębiorców mądrze i efektywnie wybiera przede wszystkim innowacyjne rozwiązania wspomagające prowadzenie biznesu. Tylko dzięki odpowiedniemu podejściu i chęci utrzymania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorcy pozostają na fali i wciąż prowadzą swój biznes z sukcesem.   - Aby branża transportowa rosła w siłę i mogła się rozwijać dalej mimo wielu trudnych czynników hamujących ten rozwój, stworzyliśmy metodę płatności dedykowaną właśnie dla transportu – mówi Marcin Pasenik Prezes Zarządu inviPay.com. Dzięki tej metodzie za pomocą kilku kliknięć przewoźnik może zabezpieczyć swoje zlecenie, zanim jeszcze odpali silnik oraz ma gwarancję otrzymania wynagrodzenia na czas, bez względu na termin płatności faktur.   Więcej informacji jest dostępnych na stronie: http://invipay.com  

inviPay zabezpieczanie platnosci2Branża transportowa charakteryzuje się bardzo długimi , dwu a nawet trzy miesięcznymi terminami płatności oraz niestety bardzo niską moralnością płatniczą. Akceptują to wszyscy przedsiębiorcy, nawet ci najmniejsi. Mimo upływu lat w tej kwestii niewiele się zmienia.

 

 

 

 

inviPay zabezpieczanie platnosciNiepewność, opóźnione przelewy, doraźne próby radzenia sobie z kosztami prowadzenia biznesu, a dodatkowo wciąż malejące marże, walka cenowa i oczywiście konkurencja – to podstawowe problemy, z którymi na co dzień zmagają się przedsiębiorcy prowadzący działalność w sektorze transportowym. Mimo tych wszystkich przeszkód branża transportowa jest jedną z tych, która szybko się rozwija, a duża rzesza przedsiębiorców mądrze i efektywnie wybiera przede wszystkim innowacyjne rozwiązania wspomagające prowadzenie biznesu. Tylko dzięki odpowiedniemu podejściu i chęci utrzymania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorcy pozostają na fali i wciąż prowadzą swój biznes z sukcesem.

 

Aby branża transportowa rosła w siłę i mogła się rozwijać dalej mimo wielu trudnych czynników hamujących ten rozwój, stworzyliśmy metodę płatności dedykowaną właśnie dla transportu – mówi Marcin Pasenik Prezes Zarządu inviPay.com. Dzięki tej metodzie za pomocą kilku kliknięć przewoźnik może zabezpieczyć swoje zlecenie, zanim jeszcze odpali silnik oraz ma gwarancję otrzymania wynagrodzenia na czas, bez względu na termin płatności faktur.

 

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: http://invipay.com

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C