Zaproszenie na IV Konferencję Logistyczną “Logistyka oczami studentów”

C

19-04-2013

  Studenckie Koło Naukowe Logistyków funkcjonujące przy Katedrze Systemów Zarządzania i Logistyki na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej już po raz IV organizuje konferencję z cyklu "Logistyka oczami studentów" pt.: Perspektywy rozwoju logistyki. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 7-8 maja 2013 w Rzeszowie. TSL Biznes objął wydarzenie patronatem medialnym.   Celem konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń związanych z tematem szeroko pojętej logistyki. Swoje prezentacje przedstawią studenci i doktoranci z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy oraz przedstawiciele rzeszowskich firm. Zakres tematyczny: Koszty w logistyce Gospodarka magazynowa Logistyka miejska Systemy informatyczne w logistyce Transport drogowy, kolejowy i lotniczy Transport intermodalny (multimodalny) Innowacje w logistyce Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Koła: https://sknl.portal2.prz.edu.pl/      

 

rzeszow1Studenckie Koło Naukowe Logistyków funkcjonujące przy Katedrze Systemów Zarządzania i Logistyki na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej już po raz IV organizuje konferencję z cyklu “Logistyka oczami studentów” pt.: Perspektywy rozwoju logistyki. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 7-8 maja 2013 w Rzeszowie. TSL Biznes objął wydarzenie patronatem medialnym.

 


Celem konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń związanych z tematem szeroko pojętej logistyki. Swoje prezentacje przedstawią studenci i doktoranci z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy oraz przedstawiciele rzeszowskich firm.


Zakres tematyczny:


  • Koszty w logistyce
  • Gospodarka magazynowa
  • Logistyka miejska
  • Systemy informatyczne w logistyce
  • Transport drogowy, kolejowy i lotniczy
  • Transport intermodalny (multimodalny)
  • Innowacje w logistyce


Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Koła: https://sknl.portal2.prz.edu.pl/

 

 

fb_like

 


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C