Zebra ZE500 – nowa drukarka kodów kreskowych

C

17-01-2013

Nowa seria przemysłowych drukarek etykiet Zebra ZE500 wyposażona jest w innowacyjny mechanizm drukujący OEM charakteryzujący się łatwością użycia, integracji i konserwacji. Drukarka zapewnia użytkownikom znacznie większy komfort eksploatacji: konstrukcja umożliwia łatwą integrację z automatycznymi systemami etykietującymi oraz jest bardziej odporna na kurz i wodę.     loans till payday     Ponadto dzięki rozszerzonemu zestawowi interfejsów i ulepszonemu sterowaniu programowemu portu aplikatora seria oferuje jeszcze większą elastyczność integracji.   Specjalnie zaprojektowana budowa zapewnia bardzo intuicyjna i szybka obsługę. Wałki można wymienić w ciągu kilku minut bez potrzeby dostępu do elementów elektronicznych drukarki. Szeroko otwarta głowica drukująca upraszcza czyszczenie i wymianę, a modułowy układ napędowy pozwala na szybką wymianę, skracając czas naprawy drukarki.   Rutynowe czynności, takie jak wymiana taśmy, są bardzo proste. Nowy wyświetlacz graficzny można wyjmować i obracać, co zapewnia wygodne użytkowanie i łatwiejszą integrację. Zebra ZE500 znajduje się w ofercie firmy Koncept-L S.A.

zebrraNowa seria przemysłowych drukarek etykiet Zebra ZE500 wyposażona jest w innowacyjny mechanizm drukujący OEM charakteryzujący się łatwością użycia, integracji i konserwacji. Drukarka zapewnia użytkownikom znacznie większy komfort eksploatacji: konstrukcja umożliwia łatwą integrację z automatycznymi systemami etykietującymi oraz jest bardziej odporna na kurz i wodę.

 

 

 

 

Ponadto dzięki rozszerzonemu zestawowi interfejsów i ulepszonemu sterowaniu programowemu portu aplikatora seria oferuje jeszcze większą elastyczność integracji.

 

Specjalnie zaprojektowana budowa zapewnia bardzo intuicyjna i szybka obsługę. Wałki można wymienić w ciągu kilku minut bez potrzeby dostępu do elementów elektronicznych drukarki. Szeroko otwarta głowica drukująca upraszcza czyszczenie i wymianę, a modułowy układ napędowy pozwala na szybką wymianę, skracając czas naprawy drukarki.

 

Rutynowe czynności, takie jak wymiana taśmy, są bardzo proste. Nowy wyświetlacz graficzny można wyjmować i obracać, co zapewnia wygodne użytkowanie i łatwiejszą integrację. Zebra ZE500 znajduje się w ofercie firmy Koncept-L S.A.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C