Zestawy dla firmy Maszoński

C

01-09-2014

Firma Maszoński Logistic z Sulęcina powiększyła swój tabor o 30 zestawów przestrzennych marki Wielton. Współpraca obu firm trwa ponad 7 lat.           Zestawy przestrzenne z Wieltonu to zabudowy kurtynowe wraz z przyczepami z podnoszoną osią i systemem przejazdowym. Już od  początku współpracy czyli od   2007 roku firma Maszoński Logistic zamawia w Wieluniu  zestawy kurtynowe. Wśród zakupionych dotychczas produktów, które zasilają nowoczesny tabor przewoźnika z Sulęcina, są zabudowy kurtynowe wraz z przyczepami, przyczepy pod BDF   oraz naczepy kurtynowe  Long-Max, dłuższe od standardowych o 1,3 metra.   Maszoński Logistic istnieje na rynku od prawie 20 lat. Firma dość szybko znalazła swoją niszę rynkową - stawiając na przewozy wielkogabarytowe.  95 procent taboru to zestawy  o objętości 120 m3, reszta to ciągniki siodłowe z naczepami mega. Firma, której przyświeca hasło “Your  Jumbo Logistic”  posiada  w swojej nowoczesnej  flocie ponad 260  zestawów. Dziś czarno-niebieskie ciężarówki spotkać można w całej Europie Zachodniej. Niemal 100 procent zleceń to transport Niemcy-Niemcy lub Niemcy – Unia Europejska. Z Wieltonem Maszoński Logistic rozpoczął współpracę 7 lat temu od zakupu 25 zestawów kurtynowych.    

Maszoński Logistic-1Firma Maszoński Logistic z Sulęcina powiększyła swój tabor o 30 zestawów przestrzennych marki Wielton. Współpraca obu firm trwa ponad 7 lat.

 

 

 

 

 

Zestawy przestrzenne z Wieltonu to zabudowy kurtynowe wraz z przyczepami z podnoszoną osią i systemem przejazdowym. Już od  początku współpracy czyli od   2007 roku firma Maszoński Logistic zamawia w Wieluniu  zestawy kurtynowe. Wśród zakupionych dotychczas produktów, które zasilają nowoczesny tabor przewoźnika z Sulęcina, są zabudowy kurtynowe wraz z przyczepami, przyczepy pod BDF   oraz naczepy kurtynowe  Long-Max, dłuższe od standardowych o 1,3 metra.

 

Maszoński Logistic istnieje na rynku od prawie 20 lat. Firma dość szybko znalazła swoją niszę rynkową – stawiając na przewozy wielkogabarytowe.  95 procent taboru to zestawy  o objętości 120 m3, reszta to ciągniki siodłowe z naczepami mega. Firma, której przyświeca hasło “Your  Jumbo Logistic”  posiada  w swojej nowoczesnej  flocie ponad 260  zestawów. Dziś czarno-niebieskie ciężarówki spotkać można w całej Europie Zachodniej. Niemal 100 procent zleceń to transport Niemcy-Niemcy lub Niemcy – Unia Europejska. Z Wieltonem Maszoński Logistic rozpoczął współpracę 7 lat temu od zakupu 25 zestawów kurtynowych.

 

Maszoński Logistic-2Maszoński Logistic-3

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C