Złoty Medal Europejski dla Trans Polonia S.A.

C

12-06-2013

5 czerwca 2013 Trans Polonia S.A.specjalizująca się w przewozach chemii płynnej, mas bitumicznych, płynnych produktów spożywczych oraz produktów w temperaturze kontrolowanej, otrzymała kolejny już Złoty Medal Europejski. Nagrodę z rąk organizatorów odebrała Agnieszka Meler, Dyrektor Organizacyjny Trans Polonia S.A. To kolejne potwierdzenie prawidłowego kierunku rozwoju spółki. W tym roku uroczystość wręczania Medali Europejskich odbyła się na STADIONIE NARODOWYM w Warszawie. Konkurs zorganizował Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych (reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE) i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.Zgodnie z ideą Medalu Europejskiego, w tegorocznej edycji wyróżnione zostaną wyroby i usługi, jakoścą odpowiadające standardom europejskim. Celem przedsięwzięcia jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania. Nominowana usługa lub wyrób musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

trans_polonia_medal5 czerwca 2013 Trans Polonia S.A.specjalizująca się w przewozach chemii płynnej, mas bitumicznych, płynnych produktów spożywczych oraz produktów w temperaturze kontrolowanej, otrzymała kolejny już Złoty Medal Europejski.

Nagrodę z rąk organizatorów odebrała Agnieszka Meler, Dyrektor Organizacyjny Trans Polonia S.A. To kolejne potwierdzenie prawidłowego kierunku rozwoju spółki. W tym roku uroczystość wręczania Medali Europejskich odbyła się na STADIONIE NARODOWYM w Warszawie. Konkurs zorganizował Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych (reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE) i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.

PROMOCJA

PROMOCJA

Zgodnie z ideą Medalu Europejskiego, w tegorocznej edycji wyróżnione zostaną wyroby i usługi, jakoścą odpowiadające standardom europejskim. Celem przedsięwzięcia jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania. Nominowana usługa lub wyrób musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C