Targi LOGISTEX, SilesiaRail Expo oraz konferencja “Business Intelligence” przełożone

C

12-04-2010

W związku z tragicznymi wydarzeniami w Smoleńsku, Targi LOGISTEX i SilesiaRAIL EXPO, zaplanowane w dniach 13-15 kwietnia w Sosnowcu, przełożono na inny termin. Nowy termin targów to 25-27 maja 2010 roku. Decyzja zapadła po analizie opinii z branży w tej kwestii oraz konsultacjach w różnych instytucjach. Szczegółowy program targów wraz z konferencjami i innymi wydarzeniami wkrótce zostanie uaktualniony i opublikowany na stronach internetowych www.logistex.pl oraz www.silesiarailexpo.pl.   Zmianie uległ również termin warsztatu "Skuteczne planowanie logistyczne w łańcuchu dostaw" będącego częścią konferencji "Business Intelligence", która w wyniku zmian odbędzie się 20-21 maja, w Hotelu Le Royal Meridien Bristol w Warszawie.


W związku z tragicznymi wydarzeniami w Smoleńsku, Targi LOGISTEX i SilesiaRAIL EXPO, zaplanowane w dniach 13-15 kwietnia w Sosnowcu, przełożono na inny termin.

Nowy termin targów to 25-27 maja 2010 roku. Decyzja zapadła po analizie opinii z branży w tej kwestii oraz konsultacjach w różnych instytucjach. Szczegółowy program targów wraz z konferencjami i innymi wydarzeniami wkrótce zostanie uaktualniony i opublikowany na stronach internetowych www.logistex.pl oraz www.silesiarailexpo.pl.

 

Zmianie uległ również termin warsztatu “Skuteczne planowanie logistyczne w łańcuchu dostaw” będącego częścią konferencji “Business Intelligence”, która w wyniku zmian odbędzie się 20-21 maja, w Hotelu Le Royal Meridien Bristol w Warszawie.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C