Zmiana terminu IX edycji Forum Młodej Logistyki

C

12-04-2010

  IX edycja Forum Młodej Logistyki, która miała odbyć się w dniach 15-17 kwietnia, została przełożona na  20-22 maja. Organizatorzy postanowili zmienić termin konferencji, aby uszanować pamięć o zmarłych i umożliwić wszystkim zaproszonym udział w planowanym na koniec tygodnia uroczystościom żałobnym.   Bez zmian pozostaje  formuła  konferencji  oraz jej lokalizacja - IX edycja Forum Młodej Logistyki trwać będzie 3 dni i odbędzie się w Kuźni Napoleońskiej w Teresinie.  O ewentualnych zmianach harmonogramowych poszczególnych dni konferencji organizatorzy poinformują w najbliższym czasie.  

 

IX edycja Forum Młodej Logistyki, która miała odbyć się w dniach 15-17 kwietnia, została przełożona na  20-22 maja. Organizatorzy postanowili zmienić termin konferencji, aby uszanować pamięć o zmarłych i umożliwić wszystkim zaproszonym udział w planowanym na koniec tygodnia uroczystościom żałobnym.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

Bez zmian pozostaje  formuła  konferencji  oraz jej lokalizacja – IX edycja Forum Młodej Logistyki trwać będzie 3 dni i odbędzie się w Kuźni Napoleońskiej w Teresinie.  O ewentualnych zmianach harmonogramowych poszczególnych dni konferencji organizatorzy poinformują w najbliższym czasie.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C