Zmiana w dyrekcji SEGRO

C

03-01-2011

{modal href="/images/stories/segro_sleath david1_big.jpg"}{/modal}SEGRO, jeden z  wiodących europejskich dostawców elastycznej powierzchni biznesowej ogłosił, że David Sleath zostanie mianowany nowym Dyrektorem Generalnym SEGRO, zastępując na tym stanowisku Iana Coulla, który przejdzie na emeryturę po Corocznym Walnym Zgromadzeniu SEGRO zaplanowanym na 28 kwietnia 2011 r.   Od 1 stycznia 2006 r. David Sleath (49) pełni funkcję Dyrektora Finansowego Grupy SEGRO.   Nigel Rich, Prezes Zarządu SEGRO, powiedział: - Po długotrwałym procesie rekrutacji, który objął zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych kandydatów, Zarząd podjął decyzję o powołaniu Davida Sleatha na Dyrektora Generalnego naszej firmy, stanowisko  do tej pory sprawowane przez Iana Coull. W imieniu całego Zarządu życzę Davidowi wszelkich sukcesów w pełnieniu nowej roli zawodowej. David Sleath, skomentował swój awans w następujący sposób: - Jestem bardzo zadowolony z nominacji na Dyrektora Generalnego. Przez ostatnie osiem lat, SEGRO pod przewodnictwem Iana Coull, podążało drogą transformacji. W nadchodzących latach pragnę iść w tym samym kierunku, mając na względzie rozwój firmy i dobro naszych akcjonariuszy. Zanim dołączył do SEGRO, David Sleath w latach 1999 - 2005 pełnił funkcję Dyrektora Finansowego  w międzynarodowej grupie motoryzacyjnej Wagon. Wcześniej, w latach 1982 - 1999 pracował dla firmy Arthur Andersen, w późniejszym okresie jako Partner oraz Szef Audytu i Ubezpieczeń na Centralną Anglię. David Sleath jest członkiem Instytutu Biegłych Księgowych w Anglii i Walii, a także Dyrektorem Niewykonawczym w spółce Bunzl plc.   Proces poszukiwania nowego Dyrektora Finansowego rozpocznie się w trybie natychmiastowym.


{modal href=”/images/stories/segro_sleath david1_big.jpg”}{/modal}SEGRO, jeden z  wiodących europejskich dostawców elastycznej powierzchni biznesowej ogłosił, że David Sleath zostanie mianowany nowym Dyrektorem Generalnym SEGRO, zastępując na tym stanowisku Iana Coulla, który przejdzie na emeryturę po Corocznym Walnym Zgromadzeniu SEGRO zaplanowanym na 28 kwietnia 2011 r.

 

Od 1 stycznia 2006 r. David Sleath (49) pełni funkcję Dyrektora Finansowego Grupy SEGRO.

 

Nigel Rich, Prezes Zarządu SEGRO, powiedział: – Po długotrwałym procesie rekrutacji, który objął zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych kandydatów, Zarząd podjął decyzję o powołaniu Davida Sleatha na Dyrektora Generalnego naszej firmy, stanowisko  do tej pory sprawowane przez Iana Coull. W imieniu całego Zarządu życzę Davidowi wszelkich sukcesów w pełnieniu nowej roli zawodowej.


David Sleath, skomentował swój awans w następujący sposób: – Jestem bardzo zadowolony z nominacji na Dyrektora Generalnego. Przez ostatnie osiem lat, SEGRO pod przewodnictwem Iana Coull, podążało drogą transformacji. W nadchodzących latach pragnę iść w tym samym kierunku, mając na względzie rozwój firmy i dobro naszych akcjonariuszy.


Zanim dołączył do SEGRO, David Sleath w latach 1999 – 2005 pełnił funkcję Dyrektora Finansowego  w międzynarodowej grupie motoryzacyjnej Wagon. Wcześniej, w latach 1982 – 1999 pracował dla firmy Arthur Andersen, w późniejszym okresie jako Partner oraz Szef Audytu i Ubezpieczeń na Centralną Anglię. David Sleath jest członkiem Instytutu Biegłych Księgowych w Anglii i Walii, a także Dyrektorem Niewykonawczym w spółce Bunzl plc.

 

Proces poszukiwania nowego Dyrektora Finansowego rozpocznie się w trybie natychmiastowym.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C