ZMIANA W ZARZĄDZIE UTA

C

16-04-2014

Z dniem 01.04.2014 r. w UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) nastąpiła zmiana w zarządzie firmy. Wieloletni rzecznik zarządu, Helmut Lanfermann (58), z dniem 31.03.2014 po 15 latach pracy rozstał się z zarządem UTA i przeszedł na emeryturę. Do lata będzie on jeszcze pełnił funkcję doradcy firmy.         Magnus Höfer (46), od 01.10.2013 członek zarządu UTA, będzie jako rzecznik zarządu, do którego należą również Frits baron van Dedem i Olaf Schneider, bezpośrednio odpowiedzialny m.in. za dział sprzedaży i marketing. Magnus Höfer studiował ekonomię przedsiębiorstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu, jak również na Uniwersytecie Illinois (USA) i zajmował ostatnio różne stanowiska dyrektorskie w branży farmaceutycznej w kraju i zagranicą.   Przewodniczący rady UTA, Pan Klaus Eckstein, oświadczył: ?Chciałbym z tego miejsca bardzo serdecznie podziękować panu Lanfermannowi za jego pracę. Pod jego kierownictwem UTA zrobiła duże postępy, bardzo silnie się rozrosła i nabrała obecnego znaczenia. Panu Höferowi życzę wszystkiego najlepszego na jego stanowisku. Wierzę, że znaleźliśmy bardzo dobrego następcę, który dostarczy UTA nowych impulsów i poprowadzi do kolejnych sukcesów.?  

uta-logoZ dniem 01.04.2014 r. w UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) nastąpiła zmiana w zarządzie firmy. Wieloletni rzecznik zarządu, Helmut Lanfermann (58), z dniem 31.03.2014 po 15 latach pracy rozstał się z zarządem UTA i przeszedł na emeryturę. Do lata będzie on jeszcze pełnił funkcję doradcy firmy.

 

 

 

 

Magnus Höfer (46), od 01.10.2013 członek zarządu UTA, będzie jako rzecznik zarządu, do którego należą również Frits baron van Dedem i Olaf Schneider, bezpośrednio odpowiedzialny m.in. za dział sprzedaży i marketing. Magnus Höfer studiował ekonomię przedsiębiorstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu, jak również na Uniwersytecie Illinois (USA) i zajmował ostatnio różne stanowiska dyrektorskie w branży farmaceutycznej w kraju i zagranicą.

 

Przewodniczący rady UTA, Pan Klaus Eckstein, oświadczył: ?Chciałbym z tego miejsca bardzo serdecznie podziękować panu Lanfermannowi za jego pracę. Pod jego kierownictwem UTA zrobiła duże postępy, bardzo silnie się rozrosła i nabrała obecnego znaczenia. Panu Höferowi życzę wszystkiego najlepszego na jego stanowisku. Wierzę, że znaleźliśmy bardzo dobrego następcę, który dostarczy UTA nowych impulsów i poprowadzi do kolejnych sukcesów.?

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C