Zmiany na stanowiskach kierowniczych w CHEP w Europie centralnej i środkowej

C

04-04-2014

CHEP ogłasza zmiany na kierowniczych stanowiskach operacyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej (CEE).           Jochen Behr obejmie stanowisko dyrektora regionalnego CEE. Zastąpi Roda Francisa, który po 4 latach kierowania rozwojem firmy w siedmiu krajach Europy Środkowo-Wschodniej, obejmie funkcję dyrektora regionalnego CHEP Pallets w Wielkiej Brytanii i Irlandii.   Jochen Behr dołączył do CHEP pięć lat temu. Początkowo pracował zespołach obsługi klienta i rozwoju strategii. Ostatnio zarządzał działem obsługi kluczowych klientów z całego świata. Zanim przeszedł do CHEP pracował w firmach takich jak General Electric i Siemens w kilku krajach, gdzie zdobył doświadczenie w zakresie finansów i zarządzania kluczowymi projektami.   CHEP rozpoczyna obecnie kolejną fazę przygotowań do wejścia na rynek rosyjski. Dyrektorem regionalnym odpowiedzialnym za rozwój w Rosji został Maciej Kubiak, który wcześniej pełnił stanowisko dyrektora generalnego CHEP Polska. Maciej Kubiak rozpoczął karierę w CHEP w 2001 roku. W firmie pracował na wielu stanowiskach związanych z zarządzaniem aktywami, sprzedażą i obsługą klientów w Polsce i w krajach sąsiednich.   Nowym dyrektorem regionalnym CHEP w Polsce została Kinga Di Salvo, która będzie równocześnie pełnić swoje dotychczasowe obowiązki nadzorując działalność CHEP w krajach bałtyckich jako Country Leader. Kinga Di Salvo rozpoczęła swoją karierę w CHEP w 2008 roku jako Manager ds. Klientów Europejskich, gdzie była odpowiedzialna za logistykę i łańcuch dostaw. W 2009 roku dołączyła do kierownictwa CHEP w Polsce.Zarządzała zespołem ds. kluczowych klientów, była odpowiedzialna za przygotowywanie planów taktycznych i wprowadzanie nowych projektów a także zarządzała aktywami firmy w Polsce.

chep-logoCHEP ogłasza zmiany na kierowniczych stanowiskach operacyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej (CEE).

 

 

 

 

 

Jochen Behr obejmie stanowisko dyrektora regionalnego CEE. Zastąpi Roda Francisa, który po 4 latach kierowania rozwojem firmy w siedmiu krajach Europy Środkowo-Wschodniej, obejmie funkcję dyrektora regionalnego CHEP Pallets w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

 

Jochen Behr dołączył do CHEP pięć lat temu. Początkowo pracował zespołach obsługi klienta i rozwoju strategii. Ostatnio zarządzał działem obsługi kluczowych klientów z całego świata. Zanim przeszedł do CHEP pracował w firmach takich jak General Electric i Siemens w kilku krajach, gdzie zdobył doświadczenie w zakresie finansów i zarządzania kluczowymi projektami.

 

CHEP rozpoczyna obecnie kolejną fazę przygotowań do wejścia na rynek rosyjski. Dyrektorem regionalnym odpowiedzialnym za rozwój w Rosji został Maciej Kubiak, który wcześniej pełnił stanowisko dyrektora generalnego CHEP Polska. Maciej Kubiak rozpoczął karierę w CHEP w 2001 roku. W firmie pracował na wielu stanowiskach związanych z zarządzaniem aktywami, sprzedażą i obsługą klientów w Polsce i w krajach sąsiednich.

 

Nowym dyrektorem regionalnym CHEP w Polsce została Kinga Di Salvo, która będzie równocześnie pełnić swoje dotychczasowe obowiązki nadzorując działalność CHEP w krajach bałtyckich jako Country Leader. Kinga Di Salvo rozpoczęła swoją karierę w CHEP w 2008 roku jako Manager ds. Klientów Europejskich, gdzie była odpowiedzialna za logistykę i łańcuch dostaw. W 2009 roku dołączyła do kierownictwa CHEP w Polsce.Zarządzała zespołem ds. kluczowych klientów, była odpowiedzialna za przygotowywanie planów taktycznych i wprowadzanie nowych projektów a także zarządzała aktywami firmy w Polsce.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C