Zmiany personalne w SEGRO w Europie Centralnej

C

12-12-2010

  {modal href="/images/stories/segro_pawel_sapek_big.jpg"}{/modal}SEGRO, jeden z wiodących europejskich deweloperów powierzchni biznesowych, ogłosił cztery ważne awanse swoich pracowników w ramach Europy Centralnej obejmującej Polskę, Czechy oraz Węgry. Paweł Sapek został powołany na stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju na Europę Centralną. W ramach swoich nowych obowiązków będzie odpowiadał za zarządzanie nowymi projektami SEGRO w regionie. Paweł Sapek ma czternastoletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami i inwestycjami budowlanymi.  W trakcie swojej kariery pracował dla takich firm jak: Ove & Partners oraz Washington Group International.     Bożena Krawczyk awansowała na nowoutworzone stanowisko Dyrektora Inwestycyjnego na Europę Centralną. Będzie odpowiadała za zarządzanie procesami inwestycyjnym SEGRO związanymi z zakupem oraz sprzedażą obiektów oraz terenów inwestycyjnych w Polsce, Czechach i na Węgrzech. Bożena Krawczyk dołączyła do SEGRO w 2006 roku. Dotychczas była odpowiedzialna za zarządzanie inwestycjami firmy w Warszawie i Gdańsku. Posiada trzynastoletnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Zanim zasiliła zespół brytyjskiego dewelopera pracowała w takich międzynarodowych firmach jak np. Ghelamco oraz DTZ.  Stanisław Zysek został mianowany Dyrektorem Technicznym SEGRO na Europę Centralną. Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie i nadzór nad procesami budowlanymi realizowanych inwestycji, a także bieżące dostosowywanie istniejącej powierzchni biznesowej do indywidualnych potrzeb i wymagań najemców. Zysek dołączył do zespołu SEGRO w 2008 roku. Wcześniej związany był m.in. z Elin EBG Elektrotechnika oraz Merkury Engineering Sp. z o.o.   Waldemar Witczak awansował na stanowisko Dyrektora Regionalnego koordynującego działalność SEGRO w regionie, w tym: rozwój, leasing, obsługę klientów oraz zarządzanie inwestycjami dewelopera. Witczak związany jest z SEGRO od 2008 roku. Dotychczas odpowiadał za zarządzanie projektami firmy w Łodzi, Strykowie i Poznaniu.

 

{modal href=”/images/stories/segro_pawel_sapek_big.jpg”}{/modal}SEGRO, jeden z wiodących europejskich deweloperów powierzchni biznesowych, ogłosił cztery ważne awanse swoich pracowników w ramach Europy Centralnej obejmującej Polskę, Czechy oraz Węgry.


Paweł Sapek został powołany na stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju na Europę Centralną. W ramach swoich nowych obowiązków będzie odpowiadał za zarządzanie nowymi projektami SEGRO w regionie. Paweł Sapek ma czternastoletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami i inwestycjami budowlanymi.  W trakcie swojej kariery pracował dla takich firm jak: Ove & Partners oraz Washington Group International.

 

 

Bożena Krawczyk awansowała na nowoutworzone stanowisko Dyrektora Inwestycyjnego na Europę Centralną. Będzie odpowiadała za zarządzanie procesami inwestycyjnym SEGRO związanymi z zakupem oraz sprzedażą obiektów oraz terenów inwestycyjnych w Polsce, Czechach i na Węgrzech. Bożena Krawczyk dołączyła do SEGRO w 2006 roku. Dotychczas była odpowiedzialna za zarządzanie inwestycjami firmy w Warszawie i Gdańsku. Posiada trzynastoletnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Zanim zasiliła zespół brytyjskiego dewelopera pracowała w takich międzynarodowych firmach jak np. Ghelamco oraz DTZ.


 Stanisław Zysek został mianowany Dyrektorem Technicznym SEGRO na Europę Centralną. Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie i nadzór nad procesami budowlanymi realizowanych inwestycji, a także bieżące dostosowywanie istniejącej powierzchni biznesowej do indywidualnych potrzeb i wymagań najemców. Zysek dołączył do zespołu SEGRO w 2008 roku. Wcześniej związany był m.in. z Elin EBG Elektrotechnika oraz Merkury Engineering Sp. z o.o.

 

Waldemar Witczak awansował na stanowisko Dyrektora Regionalnego koordynującego działalność SEGRO w regionie, w tym: rozwój, leasing, obsługę klientów oraz zarządzanie inwestycjami dewelopera. Witczak związany jest z SEGRO od 2008 roku. Dotychczas odpowiadał za zarządzanie projektami firmy w Łodzi, Strykowie i Poznaniu.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C