Zmiany w kierownictwie DKV Euro Service

C

07-04-2010

  {modal href="/images/stories/aktualnosci/trautmann_big3.jpg"}{/modal}  DKV Euro Service, operator karty paliwowej dla transportu profesjonalnego, przeprowadził zmiany w strukturze zarządzającej firmy. W dniu 1 kwietnia pełne kierownictwo nad firmą DKV Euro Service objął wieloletni członek zarządu, Alexander Trautmann. Dotychczas na czele przedsiębiorstwa stały dwie osoby odpowiedzialne za różne obszary działania. Ujednolicenie kierownictwa ma na celu zwiększenie efektywności i przejrzystości zarządzania firmą, a tym samym szybsze reagowanie na potrzeby rynku transportowego i flotowego.    Alexander Trautmann pracował na stanowiskach dyrektorskich w DKV od 2003 r. Od kwietnia odpowiadać będzie za kluczowe działy w tym sprzedaż i marketing. - Nowe trendy w zarządzaniu skutkują coraz silniejszymi powiązaniami pomiędzy różnymi obszarami. Wierzę, że jedna osoba u steru firmy zwiększy jej elastyczność i skuteczność działania - mówi Trautmann. Wyrazem dążenia do zwiększenia standardów obsługi w DKV było stworzenie przez Trautmanna w 2009 r. nowej gałęzi działalności firmy - outsourcingu. W przyszłości DKV będzie również zajmować się obrachunkiem i zarządzaniem kartami paliwowymi innych emitentów. Alexander Trautmann jest dyplomowanym inżynierem. Wcześniej zajmował kierownicze stanowiska w branży mediów telewizyjnych - firmie n-tv, w Nissan Motors oraz w klinikach uniwersyteckich w Lipsku (Uni-Kliniken Leipzig). Pracował także jako zastępca dyrektora zarządzającego w firmie doradczej Alldata oraz odpowiadał za rozwój IT w Grupie LTU.

 

{modal href=”/images/stories/aktualnosci/trautmann_big3.jpg”}{/modal}  DKV Euro Service, operator karty paliwowej dla transportu profesjonalnego, przeprowadził zmiany w strukturze zarządzającej firmy. W dniu 1 kwietnia pełne kierownictwo nad firmą DKV Euro Service objął wieloletni członek zarządu, Alexander Trautmann.


PROMOCJA

PROMOCJA

Dotychczas na czele przedsiębiorstwa stały dwie osoby odpowiedzialne za różne obszary działania. Ujednolicenie kierownictwa ma na celu zwiększenie efektywności i przejrzystości zarządzania firmą, a tym samym szybsze reagowanie na potrzeby rynku transportowego i flotowego. 

 

Alexander Trautmann pracował na stanowiskach dyrektorskich w DKV od 2003 r. Od kwietnia odpowiadać będzie za kluczowe działy w tym sprzedaż i marketing. – Nowe trendy w zarządzaniu skutkują coraz silniejszymi powiązaniami pomiędzy różnymi obszarami. Wierzę, że jedna osoba u steru firmy zwiększy jej elastyczność i skuteczność działania – mówi Trautmann. Wyrazem dążenia do zwiększenia standardów obsługi w DKV było stworzenie przez Trautmanna w 2009 r. nowej gałęzi działalności firmy – outsourcingu. W przyszłości DKV będzie również zajmować się obrachunkiem i zarządzaniem kartami paliwowymi innych emitentów.


Alexander Trautmann jest dyplomowanym inżynierem. Wcześniej zajmował kierownicze stanowiska w branży mediów telewizyjnych – firmie n-tv, w Nissan Motors oraz w klinikach uniwersyteckich w Lipsku (Uni-Kliniken Leipzig). Pracował także jako zastępca dyrektora zarządzającego w firmie doradczej Alldata oraz odpowiadał za rozwój IT w Grupie LTU.


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C