Zmiany w zarządzie PKP Intercity

C

14-05-2010

  Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy  PKP Intercity S.A. powołało w dniu 14 maja 2010r. Dariusza Fidyta na stanowisko członka zarządu - dyrektora ds. technicznych spółki. Z funkcji tej odwołany został Krzysztof Kołodziejski.   Zmiany w zarządzie zostały podyktowane potrzebą dostosowania spółki do zmieniających się warunków funkcjonowania rynku kolejowych przewozów pasażerskich. Dariusz Fidyt jest absolwentem elektrotechniki na Politechnice Śląskiej i studiów MBA. W swojej pracy zawodowej od początku związany jest z koleją. Od 2009 roku był dyrektorem Śląsko-Dąbrowskiego Zakładu PKP Cargo S.A.  

 

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy  PKP Intercity S.A. powołało w dniu 14 maja 2010r. Dariusza Fidyta na stanowisko członka zarządu – dyrektora ds. technicznych spółki. Z funkcji tej odwołany został Krzysztof Kołodziejski.

 

Zmiany w zarządzie zostały podyktowane potrzebą dostosowania spółki do zmieniających się warunków funkcjonowania rynku kolejowych przewozów pasażerskich. Dariusz Fidyt jest absolwentem elektrotechniki na Politechnice Śląskiej i studiów MBA. W swojej pracy zawodowej od początku związany jest z koleją. Od 2009 roku był dyrektorem Śląsko-Dąbrowskiego Zakładu PKP Cargo S.A.


 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C