Najlepsza Lokalna Agencja Roku 2012

C

12-11-2012

  Nagrody CiJ Awards są przyznawane w Polsce od 2002 r. jako dowód uznania osiągnięć we wszystkich najważniejszych kategoriach związanych z rynkiem nieruchomości, w tym m.in. doradcom, deweloperom i inwestorom. W tym roku nagrodę dla Najlepszej Lokalnej Agencji otrzymała firma AXI IMMO.       - Bardzo cieszy nas tak ważna w branży nieruchomości komercyjnych nagroda. AXI IMMO cały czas dąży do zapewnienia usług doradczych na najwyższym poziomie, w tym roku nasze wysiłki zostały docenione, za co szczególnie dziękujmy naszym klientom i partnerom - powiedziała Renata Osiecka, partner zarządzająca AXI IMMO.   Nagrody CiJ Awards przyznaje branżowy magazyn CEE CiJ Journal. Finałowa gala odbyła się 8 listopada, w hotelu InterContinental w Warszawie.

 

awards1Nagrody CiJ Awards są przyznawane w Polsce od 2002 r. jako dowód uznania osiągnięć we wszystkich najważniejszych kategoriach związanych z rynkiem nieruchomości, w tym m.in. doradcom, deweloperom i inwestorom. W tym roku nagrodę dla Najlepszej Lokalnej Agencji otrzymała firma AXI IMMO.

 

 

 


– Bardzo cieszy nas tak ważna w branży nieruchomości komercyjnych nagroda. AXI IMMO cały czas dąży do zapewnienia usług doradczych na najwyższym poziomie, w tym roku nasze wysiłki zostały docenione, za co szczególnie dziękujmy naszym klientom i partnerom – powiedziała Renata Osiecka, partner zarządzająca AXI IMMO.

 

Nagrody CiJ Awards przyznaje branżowy magazyn CEE CiJ Journal. Finałowa gala odbyła się 8 listopada, w hotelu InterContinental w Warszawie.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C