Złoty Delfin w Cannes za film “We are Maersk”

C

30-10-2012

  Film korporacyjny Maersk pokonał ponad 660 nagrań z 35 krajów zgłoszonych do tegorocznego konkursu festiwalowego. 12-minutowe nagranie prezentuje najważniejsze wartości firmy i charakterystykę poszczególnych spółek Maersk. Nagroda Złotego Delfina została wręczona 18 października podczas uroczystej gali w Cannes.     flonase price purchase valsartan levaquin online generic nolvadex online buy cheap prozac generic lipitor buy cheap strattera     Film "We are Maersk" składa się z 10 krótkich spotów. Sześć z nich opowiada o jednostkach biznesowych Maersk. Pozostałe cztery koncentrują się na tematach korporacyjnych, budujących wizerunek firmy. Oficjalna premiera filmu miała miejsce w lutym 2012 roku.   Reżyserem "We are Maersk" jest Christopher Boe, duński reżyser, laureat m.in. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Głosu do 12-minutowej produkcji realizowanej przez Copenhagen Film Company użyczył John Hurt, jeden z najwybitniejszych współczesnych aktorów brytyjskich. Film kończy wypowiedź zmarłego w tym roku Arnolda Maersk Mc-Kinney Mollera, syna założyciela firmy A.P. Mollera, który podkreśla kluczową wartość Maersk - zaufanie, jakim klienci obdarzają firmę.   Festiwal CANNES CORPORATE MEDIA & TV AWARDS to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń dla twórców filmów korporacyjnych na świecie i największy tego typu festiwal w Europie. W tegorocznej edycji zgłoszono 666 filmów z 35 krajów. Statuetki złotego, srebrnego i brązowego delfina przyznano dla 129 produkcji w 36 kategoriach. W jury festiwalu zasiedli m.in. laureaci nagród Oskara i Emmy.

 

maersk111Film korporacyjny Maersk pokonał ponad 660 nagrań z 35 krajów zgłoszonych do tegorocznego konkursu festiwalowego. 12-minutowe nagranie prezentuje najważniejsze wartości firmy i charakterystykę poszczególnych spółek Maersk. Nagroda Złotego Delfina została wręczona 18 października podczas uroczystej gali w Cannes.

 

 

 

 


Film “We are Maersk” składa się z 10 krótkich spotów. Sześć z nich opowiada o jednostkach biznesowych Maersk. Pozostałe cztery koncentrują się na tematach korporacyjnych, budujących wizerunek firmy. Oficjalna premiera filmu miała miejsce w lutym 2012 roku.

 

Reżyserem “We are Maersk” jest Christopher Boe, duński reżyser, laureat m.in. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Głosu do 12-minutowej produkcji realizowanej przez Copenhagen Film Company użyczył John Hurt, jeden z najwybitniejszych współczesnych aktorów brytyjskich. Film kończy wypowiedź zmarłego w tym roku Arnolda Maersk Mc-Kinney Mollera, syna założyciela firmy A.P. Mollera, który podkreśla kluczową wartość Maersk – zaufanie, jakim klienci obdarzają firmę. 

Festiwal CANNES CORPORATE MEDIA & TV AWARDS to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń dla twórców filmów korporacyjnych na świecie i największy tego typu festiwal w Europie. W tegorocznej edycji zgłoszono 666 filmów z 35 krajów. Statuetki złotego, srebrnego i brązowego delfina przyznano dla 129 produkcji w 36 kategoriach. W jury festiwalu zasiedli m.in. laureaci nagród Oskara i Emmy.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C