Złoty Laur Klienta dla Siódemka S.A.

C

08-09-2010

  {modal href="/images/stories/siodemka2_big.jpg"} {/modal} Firma Siódemka po raz drugi została zdobywcą Złotego Godła "Laur Klienta 2010". To prestiżowe wyróżnienie firma Siódemka po raz drugi w kategorii "Usługi kurierskie - przesyłki krajowe".   Godło "Laur Klienta" to przeprowadzany od pięciu lat sondaż wśród polskiego rynku konsumenckiego dotyczący popularności produktów, usług i marek.     Usługi i produkty najczęściej wskazywane przez konsumentów, pozytywnie oceniane i polecane innym osobom pozwalają  wyłonić najpopularniejsze i najbardziej cenione usługi i produkty  na rynku krajowym.    Sondaż organizowany jest przez grupę Pro-Media, wydawcę "Rzecz o Biznesie" dodatku ukazującego się na łamach Rzeczypospolitej. "Laur Klienta" to równocześnie największy, najbardziej rozpoznawalny i popularny program konsumencki w kraju. Wyniki sondażu pozwoliły  wyłonić najpopularniejsze produkty i usługi na krajowym rynku przyznając Siódemka S.A. nagrodę przyznaną przez samych klientów. Więcej informacji na temat firmy Siódemka znajduje się na stronie www.siodemka.com.

 

{modal href=”/images/stories/siodemka2_big.jpg”}

{/modal}

Firma Siódemka po raz drugi została zdobywcą Złotego Godła “Laur Klienta 2010”. To prestiżowe wyróżnienie firma Siódemka po raz drugi w kategorii “Usługi kurierskie – przesyłki krajowe”.

 

Godło “Laur Klienta” to przeprowadzany od pięciu lat sondaż wśród polskiego rynku konsumenckiego dotyczący popularności produktów, usług i marek.

 

 

Usługi i produkty najczęściej wskazywane przez konsumentów, pozytywnie oceniane i polecane innym osobom pozwalają  wyłonić najpopularniejsze i najbardziej cenione usługi i produkty  na rynku krajowym. 

 

Sondaż organizowany jest przez grupę Pro-Media, wydawcę “Rzecz o Biznesie” dodatku ukazującego się na łamach Rzeczypospolitej. “Laur Klienta” to równocześnie największy, najbardziej rozpoznawalny i popularny program konsumencki w kraju. Wyniki sondażu pozwoliły  wyłonić najpopularniejsze produkty i usługi na krajowym rynku przyznając Siódemka S.A. nagrodę przyznaną przez samych klientów.


Więcej informacji na temat firmy Siódemka znajduje się na stronie www.siodemka.com.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C